anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejna nie miła niespodzianka od allegro to Twoje imię

MAMY ROZWIĄZANIE!
__RPM_
#14 Krzewiciel#

Dziś wchodzę na allegro i widzę po zalogowaniu swoje imię zamiast nicku. To samo po przelogowaniu się na inne konto. Dalej jest moje imię. To skąd mam wiedzieć na którym jestem koncie?

 

Żądam przywrócenia tego co było poprzednio! Przestańcie kpić z użytkowników i uprzykrzać im korzystanie z serwisu.

oznacz moderatorów
39 ODPOWIEDZI 39
pulkownik66
#19 Nestor#

@__RPM_ to już chyba od 2-ch dni tak jest, też myślałem że to chwilowy żart.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Zauważyłem coś i to chyba prawiłowo . Na koncie małżonki jest imię - konto prywatne , natomiast na moim formowym jest nick .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, to jest beznadziejna zmiana. Widocznie Allegro ma z tego jakąś korzyść.

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@xyz96 Podpatrzyli to w jakimś innym serwisie i wprowadzili bez namysłu. Szef jakiegoś zbędnego działu kazał i programista zrobił. Obaj się nadają do zwolnienia.

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ktoś u nich nie przewidział, że prywatni też muszą przeskakiwać między kontami. Na firmówkach jest nick

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak ktoś się zwraca do ciebie po imieniu to są bliższe relacje. Wzięli to z szkoleń "prania mózgu".

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

Sęk w tym że kiedy ja się zalogowuję, bądź co częściej, włączam przeglądarkę i jestem już zalogowany, to nikt się do mnie nie zwraca aby musiało być po imieniu. Tępe dzidy z allegro nie potrafią tego pojąć. Co innego gdy piszą do mnie email, tam mogą się zwracać po imieniu i nazwisku aby było miło i wiarygodnie.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

Też to wczoraj zauważyłem i zastanawiałem się co jest grane.
To nie jest przypadkiem tak, że jak się ma wykupionego smarta, to pokazuje imię, a bez smarta login?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@__RPM_ @pulkownik66 @mdrogeria Ta zmiana dotyczy wyłącznie kont prywatnych, użytkownikom kont firmowych nadal wyświetlamy login.  Wprowadziliśmy to rozwiązanie, ponieważ w ten sposób poprawiamy spójność kont z aplikacjami mobilnymi Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  Apki mobilne to dyskusja w innym wątku.... ale JAK rozróżnić na którym koncie jesteś - bo prywatny też może mieć 5-10-15 kont ? pewnie ktoś wpierw coś zrobił a potem pomyślał... 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash To jest cenna uwaga i jak najbardziej rozumiem tutaj potencjalne uniedogodnienia, dlatego przekazałam już Wasze uwagi, jeśli chodzi o tę zmianę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_   ale plus dla Ciebie - emotki działają 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@pinsplash  Jak działają ?U mnie działa 16 do wyboru.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, a jakby tak.. witaj, <IMIĘ>? 😮

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Podbijam czy coś wiadomo na temat rozwiązania tego buga? Chodzi o to ze jeżeli ma się kilka kont i przełącza między nimi to nie widać nicków tylko cały czas imię - de facto nie wiadomo na którym koncie się jest....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@pinsplash Mnie odpisali że to nie błąd a "Wprowadziliśmy zmianę w ramach prac nad personalizowaniem Serwisu.Obecnie login można podejrzeć po wejściu w ustawienia konta."

 

Tylko że jest to 6 kliknięć dodatkowo. 3 aby wejść do tej zakładki i kolejne aby powrócić. 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@__RPM_  Ktoś coś zrobił, wziął za to pieniądze, a potem inny pomyślał i kazał komuś....nie, nie naprawić 🙂  tylko wymyślić wymówkę

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash  Trochę nie na temat, ale to tak jak z modernizacją AG. Spieprzona i tyle. Dalej nie działają subskrypcje wątków, nie przychodzą powiadomienia. A w ostatnich dniach zauważyłam, że już często nawet wywołanie z małpy nie jest widoczne. Teraz żeby zajrzeć do wątku w którym się wypowiedziałam muszę w nim szperać, szukać nowych wypowiedzi a szczerze mówiąc coraz mniej mi się chce 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  może to sposób na pozbycie się nas ??  🤔

No i stara nazwa znowu zaczyna pasować : NicNiegro

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów