anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komu przeszkadzał pasek przewijania?

Martin-Er
#7 Wielbiciel#

Coraz gorzej dzieje się na świecie i na portalu Allegro. Nawet tutaj weszła plaga złych praktyk skrypterów. Od dawna jest natrętne okienko o cookies, zasłaniające oczekiwane treści - zablokowałem, jak na wielu tysiącach innych stron. Co z tego, że zaakceptuję, skoro cookie wygaśnie, lub zostanie usunięte automatycznie i znowu wyskoczy ta niechciana treść? Dzisiaj ktoś podstawił nogę wprowadzając "ulepszenia" na Allegro - kopiując czyjś kod i przy okazji blokując pasek przewijania: <body class="meqh_en"> - będę debugował, ale reputacja portalu maleje w moich oczach. Jutro zapewne w wyszukiwarkach, przy każdym wyniku z Allegro, będzie opis strony "używamy plików cookie" i ani słowa o faktycznej zawartości.

IMO informacja o cookies ma sobie być gdzieś na boku, nie ma prawa pływać, być ciągle na widoku, ani tym bardziej zasłaniać treści, bo od razu ludziom zmienia się słownik na zaklęcia mechanika.

Nie znalazłem żadnego kontaktu na portalu, dlatego tutaj to piszę, notabene nie w tym dziale, w którym trzeba, bo nie ma takiego.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Martin-Er, dzięki za Twoją wiadomość. Przekażę ją w odpowiednie ręce. Czy możesz tu wrzucić zrzut ekranu ze zdjęciem, gdzie widać, jak informacja o cookies zasłania Ci zawartość strony? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Martin-Er
#7 Wielbiciel#

20210721_101006.png

 Tak to mniej-więcej wygląda.

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@Martin-Er Jaką masz rozdzielczość ekranu i czy korzystasz z opcji powiększenia strony? 

Pasek przewijania pojawia się po zaakceptowaniu ciasteczek.

oznacz moderatorów

Martin-Er
#7 Wielbiciel#

Nie, to screen z telefonu na potrzeby odpowiedzi. Byłem w pracy, to odpowiedziałem z czego się dało. Trudno jest mi udzielić trafniejszej odpowiedzi na takie pytanie, wyleciałem z tematu.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

A jak ktoś nie lubi słodyczy?😁

oznacz moderatorów