anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konkurs Allegro Delivery

Mirrez
#7 Wielbiciel#

Konkurs Allegro Delivery 

Konkurs zaczął się 26 sierpnia, a powiadomienie o nim było dzień później, 27 sierpnia. Czy pierwszy dzień konkursu był taki testowy, tylko dla znajomych 🐇 ?

Wygrane - brak jakiejkolwiek informacji o zwycięzcach, tak jakby konkursu nie było.
Zgodnie z regulaminem, w razie wygranej jest email od Allegro. Tyle że jeśli czas będzie za krótki, uczestnik może być wykluczony, a wtedy otrzyma taką samą informację jak w przypadku zbyt długiego czasu - czyli żadną. Uzyskując _jakiś_ wynik nie wiadomo więc, czy był za długi czy za krótki na wygraną? 🤨

Najlepiej jakby była lista zwycięzców (może "anonimowa" jak przy recenzjach - pierwsza litera nazwy użytkownika ... ostatnia litera). Ostatecznie mógłby być przynajmniej podany wygrywający zakres czasów danego dnia, czyli czas zwycięzców nr 1 i 262.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Mirrez wygrana zależy od czasu, w jakim wykonasz zadanie. Jeśli uda Ci się wygrać otrzymasz od nas informację. Przykro mi, ale nie planujemy umieszczać listy wygranych na naszej stronie. Jeśli chodzi o powiadomienie. Niestety nie jestem w stanie ustalić, czemu otrzymałeś je później. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kmd75
#7 Wielbiciel#

po co to potrzebne jakie zadania  

oznacz moderatorów

deede30
#7 Wielbiciel#

A czy moglibyście Państwo podać czasy które pozwalają na wygranie zegarka albo kuponu o wartości 100 zł?

 

oznacz moderatorów

adik_bp
#7 Wielbiciel#

 Jeśli nie lista użytkowników to przynajmniej czasy, gdyż aktualnie nie dostaje żadnej informacji o wyniku. Np z czasem ok 2 sekund udało mi się zdobyć kupon na 10 zł oraz 50zl. W piątek udało mi się uzyskać czas poniżej sekundy i już zero info. Tzn ze aktualnie trzeba wyklikac poniżej 1 sekundy żeby dostać minimalna nagrodę? 

oznacz moderatorów