anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kontakt z allegro

UberNoobPro
#7 Wielbiciel#

Witam

Chciałem zgłosić do allegro by dodali nowy filtr do wyszukiwarki a mianowicie filtr szukania okularów wg liczby dioptrii czy tam poziomu wady wzroku np. +1 lub od -0,5 do -1 bo w tytułach aukcji bywa różnie, i robi się mętlik od zbyt wielu aukcji takich samych okularów.

W ciągu kilku lat już kilkanaście razy miałem jakieś pomysły na ulepszenie czegoś w nim, głównie nowe filtry szukania, zerknąłem na górę i dół strony i olałem temat nic nie widząc możliwości kontaktu z nie wiem działem jakości lub jakiś w miarę odpowiedni dział, grzebałem w centrum pomocy i ślepy jestem, ale już mnie boli że nie zapisywałem co dałoby się łatwo niskim kosztem ulepszyć za bardzo boli,

sklep online morele ma link z lewej  pod filtrami "brakuje Ci opcji filtrowania? Zgłoś tutaj!"

- jak tak dalej pójdzie to np morele bardzo prześcignie allegro, zresztą już teraz allegro gdzieś tam  w jakiejś kategorii widziałem że ma mniej filtrów niż morele

ciekawi mnie gdzie ten link do kontaktu w ogóle jest bo kiedyś był dostępny na dole strony do chyba zbyt wysokiego działu a może nie na dole ale przynajmniej był widoczny czy w miarę znajdowalny, nawet napisałem jakiś mail o kategoriach kart dźwiękowych usb

Może jestem ślepy? albo głupi bo mam pisać na adres do korespondencji  z strony "o nas"

Serwis Allegro.pl
Allegro.pl sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 182
60-166 Poznań

 

czy może zakładać nowe tematy tutaj? tylko czy tu dość często zagląda pracownik allegro?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

UberNoobPro
#7 Wielbiciel#

albo przycisk zgłoszenia błędnego opisu lub błędnego wypełnienia "rubryk danych do filtrów" tzn. parametrów lub pozostawienia pustych parametrów i nie wymienienie ich w opisie

parametry są czasem tak kiepsko wypełniane i olewane popularnie w niektórych kategoriach że czasem trzeba olać szukanie filtrami by szukać opisem aukcji

czasem po kilku godzinach szukania kupujesz na aukcji zgodnie z spisanym prawem ludzkim tylko sprzęt jest np kilka razy droższy niż na aukcji którą znalazło by się bez trudu gdyby była kategoria i filtr, a aukcje miały parametry wypełnione, oczywiście zorientujesz się gdy jest za późno

oznacz moderatorów