Konto należy do mojego zmarłego męża. Chciałabym zmienić na siebie bo mam na męża koncie smart i szkoda mi bo rzepadnie jeżeli założę swoje konto a zamknę męża
Przykra strata to raczej odejście męża . Zmienić właściciela konta pewnie będzie trudno ,może łatwiej będzie wycofać środki jakie zostały z puli na Smarta z jego kont i założyć swoje konto.
Cześć, @goranek18. Właścicielem i użytkownikiem konta zwykłego na Allegro jest zawsze osoba, na której dane zostało ono zarejestrowane, zatem przepisanie go na Ciebie nie będzie możliwe.
W sprawie zwrotu za niewykorzystaną usługę Allegro Smart napisz przez formularz.
@goranek18 Nie ma pieniędzy na koncie smart, te "oszczędności" które oni wykazują to tylko nic niewarty chwyt reklamowy.
Jeżeli autentycznie są jakieś pieniądze na koncie zmarłego to należą się one spadkobiercom dopiero po przeprowadzeniu postępowania spadkowego.