anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszty zwrotu.

Idź do rozwiązania
markar75
#7 Wielbiciel#

Witam.

Chciałbym zrobić zwrot przedmiotu zakupionego na Allegro. W regulaminie zwrotów pisze, że sprzedający zwraca za przedmiot i koszt najtańszej dostawy. Co jeżeli nie ma opcji darmowego zwrotu, a koszt zwrotu jest dużo większy.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, zwrot zawsze jest w gestii kupującego>darmowy zwrot masz ze Smartem i paczkomatem, i tak sprzedajacy po zwrocie zwraca Ci koszt zakupu i najtańszy koszt wysyłki w danej ofercie. Jak towar jest niezgodny z opisem albo ma wady>składaj reklamację.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

I co lepiej obciążyć kosztem zwrotu sprzedawcę tylko dlatego że zrobiło się zakup bez zastanowienia? Sprzedawca zwraca koszt w przypadku uznanej reklamacji a jak zwracasz tylko dlatego że Ci się odwidziało to sam powinieneś pokryć koszt zwrotu . Nawet jak zrobisz zwrot a sprzedawca był prywatny a nie firma to nie musi go od Ciebie przyjąć. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@markar75 przy odstąpieniu bez podania przyczyny odsyłasz na swój koszt ( nie podlega zwrotowi ) A za ile nadasz sprzedawcy to nie interesuje 😞 ma dotrzeć na adres podany w zwrotach, cały i odpowiednio zabezpieczony !

________
Κώστας
oznacz moderatorów