anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś z administratorów Allegro panuje nad tym co dzieje się na aukcjach ? Art. 136 Kodeks Karny.

osik_2004
#9 Pomysłodawca#

Ktoś z administratorów Allegro panuje nad tym co dzieje się na aukcjach ?

W 15 minut wysłałem 20 zgłoszeń na podstawie Art. 136 Kodeks Karny.

 

Art. 136. KK

Czynna napaść lub znieważenie przedstawiciela obcego państwa

§ 1.Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na głowę obcego państwa lub akredytowanego szefa przedstawicielstwa dyplomatycznego takiego państwa albo osobę korzystającą z podobnej ochrony na mocy ustaw, umów lub powszechnie uznanych zwyczajów międzynarodowych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2.Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na osobę należącą do personelu dyplomatycznego przedstawicielstwa obcego państwa albo urzędnika konsularnego obcego państwa, w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 3.Karze określonej w § 2 podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 1.

§ 4.Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 2,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@Nad_Pilica jak rozumiem taki sam standard stosujesz do innych a nie tylko do Rosji i Putina ?

Praktycznie kazdego prezydenta USA mozna nazwac mordercą. Jakoś nikt w PL nie robił takich szopek jak teraz z Putinem

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

Client:80340374

Wydawało mi się że dyskusja nie dotyczy prezydentów USA ale mogę się mylić.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wg wszelkich doniesień najwięcej na sumieniu ma KK. 😁

oznacz moderatorów