anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto jeszcze kupił u tego Sprzedającego?

ramonjazz
#7 Wielbiciel#

Witam 

Czy ktoś jeszcze kupił u PRIKOOO . ?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

pulkownik66
#19 Nestor#

@ramonjazz A kiedy robiłeś zakup? bo to konto jest zawieszone od ponad miesiąca

oznacz moderatorów

ramonjazz
#7 Wielbiciel#

zakup był teraz w czwartek 07.08 pisałem jeszcze z pracownikiem Allegro na czacie wysłałem link do aukcji i dostałem odpowiedz ze wszystko jest Ok. Wiec  kupiłem zapłaciłem i od momentu wpłaty cisza. Wcześniej odpowiedzi były z automatu. Logował sie na koncie cały czas. Wiec ponownie napisałem do Allegro i pracownik przekazał temat do działu bezpieczeństwa i do kilku minut konto zostało zawieszone. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ramonjazz Jeżeli nie otrzymasz towaru lub zwrotu wpłaty, po 14 dniach od zakupu wypełnij wniosek o zwrot środków z POK. Nie musisz zgłaszać sprawy na policję.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

oznacz moderatorów

ramonjazz
#7 Wielbiciel#

Ok. Przeczytałem o tym programie. Wyglada wszystko ze będzie dobrze. Problemem jest jeszcze to ze przelew był na konto. Tutaj zapaliła sie lampka. Dlatego pisałem z pracownikiem Allegro czy zakup w opcji kup teraz i przelew na podane konto przez sprzedającego obejmuje program ochronny. Dostałem odpowiedz ze tak jest to legalne , klikając kup teraz mogę przelać kasę na konto podane przez sprzedawcę. I bedzie obejmować mnie  program ochronny. 
Warunkiem jest założenie Dyskusji z sprzedawca ale po zawieszeniu konta ta aukcja sie nie wyświetla i nie można założyć takiej dyskusji. Czy ktoś wiem może co w takiej sytuacji. ?  

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@ramonjazz Nick sprzedawcy i numer aukcji masz w mailu o zakupie. Wejdź tu, wpisz i pisz:

https://allegro.pl/dyskusje/nowa

Ula

Ula
oznacz moderatorów

ramonjazz
#7 Wielbiciel#

to jest  numer aukcji ? - F53F19D0-A8A3-4C37-AF22-D1DA59D715BC 

niestety nie mogę się niczego innego doszukać . nie wchodzi po numerze ani po nicku .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ramonjazz To był zakup na Allegro Lokalnie i płaciłeś na konto, poza Allegro? Masz przedmiot w zakładce Kupione? https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne Minęło 5 dni od zakupu?

Widzę, że nie minęło. Zrób sobie zrzut ekranu zakładki Kupione z tym przedmiotem, ponieważ po zapłacie poza Allegro Finanse przedmiot może  z tej zakładki zniknąć po pięciu dniach i możesz mieć problem z POK.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Na czyraki rogatego, kupione na AL są tutaj https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione naucz się w końcu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@ramonjazz Nie, to nie ten numer. To jest numer zamówienia. Sprawdź czy dasz radę wejść w tę aukcję z maila o zakupie. Numer aukcji jest na dole strony, po lewej stronie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ramonjazz Nieeee, warunkiem skorzystania z POK nie jest założenie Dyskusji. Regulamin POK nie określa takiego warunku.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Skąd masz info kiedy konto zostało zawieszone? Dlaczego akurat ponad miesiąc temu, a nie np. przedwczoraj?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere nie logował się od ponad miesiąca- stąd taki wniosek, może błędny nie wiem photo.jpg

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Podałeś datę ostatniego logowania, a nie zawieszenia konta. Podaj datę zawieszenia, nie podasz, nie znasz jej.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96 Autor postu wyraźnie napisał, że sprzedający logował się na swoim koncie, to skąd ten miesiąc bez logowania. Oczywiście nie znam daty zawieszenia, ale skoro nie było logowań na konto- to tak wywnioskowałem.To jak to w końcu - nie logował się i logował się w tym czasie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Był tam i go nie było

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mwmonety Wiem że lokalnie to istny cyrk, ale aż tak Wielki.🎪

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Istny małpi cyrk nie obrażając małp oczywiście

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A nie wiesz, że na Lokalnie można mieć aktywne oferty z zawieszonym kontem? Ja wiem. Gdy Allegro otrzymało ode mnie zapytanie w tej sprawie, odpowiedziało błędnie, że to niemożliwe. Po wskazaniu konkretnych ofert zmieniło zdanie i niby podjęto jakieś działania. Tylko że nawet tutaj, na Allegro Gadane, znacznie wcześniej, pisała sprzedająca z zawieszonym kontem, która też miała aktywne ofert na Lokalnie. Moderacja jej odpowiadała na pytania, doradzała, co ma robić w danej sytuacji, ale NIKT z Allegro nie zwrócił jej uwagi, że wystawia oferty na Lokalnie z zawieszonego konta. Pamiętam, że chodziło o jakieś maszyny do sprzątania lub coś podobnego. Na Lokalnie można spotkać nadal wiele ofert, wystawionych z zawieszonego konta.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Ale wiesz, że np. logowania z apki nie są zliczane?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów