anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto odpowiada za paczkę allegro smart

Jareva
#1 Nowicjusz#

Nie doszła do mnie paczka inpost paczkomaty,  sprzedaż allegro lokalnie przesyłka smart i allegro protect.  W zasadzie tak myślę sprzedający nie jest winny bo nie on zamawiał usługę. A ja nie wiem gdzie się zwrócić do allegro bo inpost mnie "zbywa" jako że ja nie byłem zamawiający wysyłki  a przecież paczka było ubezpieczona. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Masz potwierdzenie nadania od sprzedającego? prywatny sprzedający odpowiada za przesyłkę do chwili jej nadania a reklamację powinieneś złożyć Ty - kupujący.

oznacz moderatorów

Jareva
#1 Nowicjusz#

Jako ze sam czasem sprzedawałem sprzedawca nie ma potwierdzeń nadania, ma jedynie etykietę lub kod nadania, a ja mam jedynie powiadomienia allegro jak i w zakładce allegro tylko że ma już status odebranej mimo że takiego czegoś nie było.

12 Kwi 2024, 6:23

 
Jareva_1-1712944980257.jpeg

 

Dostarczona.

Podróż przesyłki od Nadawcy do Odbiorcy zakończyła się, ale nie musi to oznaczać końca naszej znajomości:) Jeśli lubisz InPost, odwiedź nasz fanpage na Facebooku. Dziękujemy!

12 Kwi 2024, 6:23

 

Przekazano do doręczenia.

12 Kwi 2024, 6:23

 

Przyjęta w oddziale InPost.

10 Kwi 2024, 6:39

 

Przekazano do doręczenia.

10 Kwi 2024, 5:26

 

Przyjęta w oddziale InPost.

9 Kwi 2024, 18:01

 

W trasie.

9 Kwi 2024, 15:38

 

Przyjęta w oddziale InPost.

9 Kwi 2024, 7:03

 

Odebrana od Nadawcy.

8 Kwi 2024, 18:45

 

Paczka nadana w automacie Paczkomat.

8 Kwi 2024, 9:04

 

Przygotowana przez Nadawcę.

oznacz moderatorów

Jareva
#1 Nowicjusz#

Nawet nie ma że umieszczona w paczkomacie dla odbiorcy 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc reklamowałeś w InPoście?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Jareva nie panikuj, poczekaj do poniedziałku po pierwsze o nie może być 12 Kwi 2024, 6:23 przyjęcie, przekazanie i od razu odebrane 🙂  jakiś błąd, zadzwoń na infolinię niech sprawdzą a że to paczka Allegro InPost więc napisz do nich żeby sprawdzili, a jak znam życie w poniedziałek a może i w sobotę bo też czasem rozwożą paczka się odnajdzie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jareva
#1 Nowicjusz#

Problem w tym że były dwie paczki obydwie smart allegro miała być multiskrzynka, ale coś nie wypaliło i dostałem info do odbioru tylko jedną paczkę i była tylko jedna paczka, i to nie o tym numerze tylko drugą. Wieczorem kurier dzwonił że znalazł w samochodzie i że wyjaśnią i jutro będzie w paczkomacie, niestety to już dwa dni po jego rozmowie, a jak dzwonie na infolinie to mnie zbywają od osoby do osoby... 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Jareva jak to było ze smartem to reklamację zgłaszasz do allegro a oni do inpostu albo niech ci nadawca napisze pismo że przenosi na coebie roszczenia reklamacyjne do paczki o nr nadania

oznacz moderatorów