anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupiłem konto do gry, które nie doszło a z mojego konta zostały zabierane pieniądze

Client:83887169
#1 Nowicjusz#

Mam pytanie, kupiłem konto do gry, dane do niego miały dojść w przeciągu max 3 dni. Po kilku dniach zobaczyłem, że z mojego konta w banku są przelewane pieniądze na czyjeś konto. Zorientowałem się, że to była ta osoba (oszust) od którego to konto do gry kupiłem, ponieważ użyłem karty kredytowej i jakimś cudem zdobył jej numer. Gdy wszedłem na allegro zgłosić sprzedawcę on usunął konto (na allegro). Nie dostałem mojego konta, oraz straciłem pieniądze z konta bankowego. Co mam zrobić?

Piszę to w imieniu kolegi, któremu się to przytrafiło. Samo konto nie było drogie (około 5zł) oraz on sam nie stracił dużo pieniędzy z konta, ponieważ od razu po pierwszym przelewie zastrzegł kartę a resztę pieniędzy przelał na drugie konto.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83887169 Kolega powinien sam się do nas napisać w tej sprawie oraz zgłosić całe zajście na policję.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Teoretycznie kolega powinien zgłosić kradzież  na policję ale skoro pieniądze sa niewielkie to nie wiem czy kolega będzie miał tyle cierpliwości  żeby chodził składać  zeznania, przesłuchania itp...

Ważne że zabezpieczył konto, zastrzegł kartę, może już nic mu więcej nie grozi

oznacz moderatorów