anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem piłę z wysyłką z Chin i na drugi dzień firma ma zawieszone konto,

MAMY ROZWIĄZANIE!
robjabba
#7 Wielbiciel#

Kupiłem piłę z wysyłką z Chin i na drugi dzień firma ma zawieszone konto,kupiłem w innej chińskiej firmie regał metalowy na drugi dzień ma zawieszone konto . Co jest grane .. Nie wiem czy czekać na ten towar czy nie 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@robjabba w sumie to nie masz wyjścia, zawieszenie konta nie zwalnia sprzedawcę z wysyłki, ale robiąc tanie zakupy nie zawsze na koniec będą tanie 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
robjabba
#7 Wielbiciel#

Payu płaci po dostawie

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@robjabba Nie, wszystko zależy do czasu wysyłki, blokują na 30 dni ( także Polskim firmą ) ale to nie ma nic wspólnego z dostawą 😞

A bardziej chodzi o to że to są kiepskiej jakości produkty, odbiegające od zdjęć potem się będziesz szarpał z reklamacjami i tracił czas i nerwy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

Z mojej obserwacji wynika, że większość tych chinoli, w dodatku kradnących opisy, sprzedających produkty, których fizycznie nie posiadają, bo ukradli np produkt producenta, który jako jedyny go sprzedaje to czysty wałek. Allegro dopuszczając tutaj chinoli, którzy przedstawiają się trefnymi danymi działa na szkodę ludzi kupujących. Pewnie taka decyzja biznesowa, nie jest pewne kto zyska, kto traci.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Crow_Empire allegro się przejedzie na tym za rok jak te produkty co dotarły bo większość są wysyłane i kiepskiej jakości lub podróbki, kupujący zaczną korzystać z Protect a nie wierzę że ściągną to ze sprzedawcy z Chin 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@robjabba jak minie termin doręczenia załóż dyskusję

oznacz moderatorów
robjabba
#7 Wielbiciel#

Zobaczymy co zrobi PROTECT bo piła ma czas dostawy 20 dni a regał 7 a płatności dopiero w listopadzie

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

I wszystko tu dla dobra klienta xD. Tyle postów na temat chińczyków, portal wszystko dla dobra robi, tylko niech mi ktoś powie co w tym dobrego...?

oznacz moderatorów