anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem produkt jednak po 5 minutach anulowałem zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
kamyk79
#7 Wielbiciel#

Witam Kupiłem produkt jednak po 5 minutach anulowałem zakup nie mogę założyć sporu a sprzedający 15 min po tym wszystkim pisze mi że towar został wysłany co jest nie możliwe a na ino pst pisze w trakcie przygotowania jak odzyskać pieniądze i jak zwrócić towar skoro nie mogę dokonać na Allegro zwrotu bo anulowałem zakup?? Nawet nie mogę założyć sporu A widać ewidentnie że sprzedający chce przetrzymać kasę

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

kamyk79 Polecam przemyślane zakupy , sprzedający podjął przesylkę do realizacji , pozostaje standartowe odstąpienie od umowy /

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kamyk79

Jeśli sprzedający zdążył już wysłać Twoje zamówienie, poprosi Cię o zwrot przesyłki.

Odebrać paczkę i odstąpić przez jako zwrot 

  1. Przejdź do zakładki Kupione.
  2. Przy wybranym zamówieniu kliknij [szczegóły].
  3. Wybierz [zwróć część lub całość zamówienia], aby przejść do formularza zwrotu.
  4. Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić, i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.
  5. Wypełnij formularz i kliknij [Zwracam produkty]. Otrzyma on wówczas e-maila.

Ps. sprzedawca ma 14 dni na zwrot kasy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

kostas11 czytaj ZE ZROZUMIENIEM  zakup anulowany , nie ma możliwości zwrotu przez odstapienie od umowy ,. kamyk79 jeśli anulowanie przeszło przez system , nie odbieraj przesylki , sprzedawca musi Ci zwrocić wzystkie środki , a w przypadku problemów pozostaje kontakt przez allegro - pomoc 

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Radzę robić przemyślane zakupy albo wziać zabawki i do piaskownicy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kamyk79 Nic nie rób, nie odbieraj, masz statut "anulowane" to niech się sprzedający martwi. Allegro przyjęło tak w systemie i już.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kamyk79 Nie odbieraj paczki, nie musisz. Jeśli sprzedawcy wysłał towar po anulowaniu, zrobił to na własny koszt i własne ryzyko. Powinien Ci oddać niezwłocznie całą wpłatę. Allegro blokuje Dyskusję po anulowaniu, ale jeśli będzie problem, poproś o pomoc Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Działa podobnie jak Dyskusja.

oznacz moderatorów