anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem PSC

Krystek10000
#7 Wielbiciel#

Cześć sprawa wygląda tak kupiłem dzisiejszego dnia PSC na allegro lokalnie w wysokości 50euro pisałem z kolesiem na messengerze i poprosiłem o wystawienie na allegro zgodził się ale stwierdził że kod psc wyślę mi dopiero jutro jak dostanie kasę na konto z regulaminu allegro wynika że ma 7d na to by wysłać kod czy jeżeli nie otrzymam kodu jest szansa na odzyskanie środków? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Podoba Mi się wasze myślenie, najpierw zakup bez"myślenia" a później opamiętanie i czy odzyskam środki. Powinno być odwrotnie ale tak odzyskasz jeżeli spełniasz warunki tzn. zakup przez Allegro  itd. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów

Krystek10000
#7 Wielbiciel#

Jakiego bez"myślenia" właśnie nie przelałem bezpośrednio środków na konto bankowe tylko zakupiłem poprzez allegro skąd miałem wiedzieć że koleś będzie mnie próbować oscamować? 
Jeżeli się z kimś umawiasz na zakup no to dotrzymujesz tego słowa i wysyłasz a nie twierdzisz że oscamujesz 

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Krystek10000  Tak jak mówił Ci LEW433 - jeśli transakcja była formalnie zrobiona przez Allegro, to nie masz się o co martwić.

Polacy nie gęsi, zatem na przyszłość - scam się robi Anglikowi, względnie Amerykaninowi. Polaka można co najwyżej oszukać 😐

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

No cóż.... PSC to faktycznie nie mój temat...

Jednak chciałbym zauważyć, że ludzie kupujący gwoździe, młotek, wkrętak, wiertarkę - czyli praktyczne rzeczy, jakoś nie mają takich problemów jak ci, co kupują "wirtualną rzeczywistość".

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Krystek10000 Tak, dokonałeś zakupu przez Allegro, więc jeśli nie otrzymasz zakupionego produktu, możesz zwrócić się do nas z wnioskiem o rekompensatę z Allegro Protect. W sytuacji gdy sprzedający nie chce wysłać Ci zakupionego produktu, możesz rozpocząć z nim dyskusję.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów