anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem sprzegło do bmw.po opłaceniu sprzedajacy kontaktuje sie i mówi że on regeneruje sprzegła

wujekzch
#7 Wielbiciel#
  • Zakupiłem nowe sprzegło do mojego auta. Po opłaceniu przedmiotu sprzedajacy kontaktuje sie telefonicznie zemna i informuje mnie że muszę mu wysłać stare sprzęgło aby dostać zregenerowane w tej cenie. Zapytałem gdzie pisze że jest to cena regeneracji a on na to że informacjach o sprzedajacym...
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

A3dam
#19 Nestor#

@wujekzch 
Zakupiłem nowe sprzegło ...muszę mu wysłać stare sprzęgło aby dostać zregenerowane

Kupiłeś nowe czy regenerowane ?
Podaj link do oferty.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@wujekzch  tak jak pisze @A3dam podaj link... bez tego nie wiemy..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wujekzch Opis oferty nie może wprowadzać w błąd i musi być jednoznaczny. Jeśli w ofercie była cena Kup teraz za nowe sprzęgło, to masz otrzymać za tę cenę nowe sprzęgło bez żadnego odsyłania starego. Stare jest Twoją własnością. Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i domagaj się dostawy towaru. Jeśli go nie otrzymasz, poproś tam o pomoc Allegro. Jeżeli mimo to nie otrzymasz nowego sprzęgła, zakończ spór jako nierozwiązany i wystaw sprzedawcy negatywny komentarz. Regeneracja sprzęgła powinna być wystawiona w dziale Usługi. 

oznacz moderatorów

wujekzch
#7 Wielbiciel#

Sprzedajacy zakonczył już ta oferte. W parametrach produktu było napisane Nowe. A gdy zapytałem gdzie jest napisane że to regeneracja to mówi że wszystko jest napisane w zakładce "o sprzedajacym"

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@wujekzch Wejdź w zakładkę ZAKUPY->MOJE ZAKUPY i tam kliknij w zakupioną aukcję.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Czyli jak wyżej: Spór zakończony jako nierozwiązany i negatyw. Na Allegro jest wiele podobnych, nieregulaminowych ofert. 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@wujekzch 
Sprzedajacy zakonczył już ta oferte.

Jeżeli oferta została zakończona (niedawno) przez Sprzedającego to nadal można podać do niej link - nie jest to więc powód dla którego nie mógłbyś go tu podać.
Podaj więc aby można było obiektywnie i rzetelnie odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości.



*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów