anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem telefon zepsuł się po 9 mcach sprzedający udziela 12 mcznej gwarancji jak ją wyegzekwować?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Marekprzy
#8 Zapaleniec#

Kupiłem telefon zepsuł się po 9 miesiącach sprzedający mimo że dalej sprzedaje na allegro nie odpisuje na maile w jaki sposób i gdzie  mam dostarczyć tel ,żeby naprawić przedmiot.

Gwarancja sprzedającego w opisach jego aukcji 12 mcy

Nr telefonów na aukcjach,w opisach  ,fałszywe. Adres firmy pewnie też .

Na maile nie odpowiada

Co mogę zrobić?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
konto zamknięte
Nie dotyczy

Dyskusję założyć musisz, pracownik dołączy potem 🙂

oznacz moderatorów
Marekprzy
#8 Zapaleniec#

Dyskusji z tego co zrozumiałem nie założę bo mineło 180 dni

Czy źle rozumiem?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie założysz. Masz na to 180 dni.

oznacz moderatorów
Marekprzy
#8 Zapaleniec#

To co mogę zrobić?

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
Marekprzy
#8 Zapaleniec#

Dzięki będę próbował,jak nie to chyba uokik pozostaje?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Marekprzy Kontakt z Allegro przez ten link zazwyczaj stawia sprzedawcę na nogi i on wtedy szybko załatwia sprawę. Dobra rada - nie powołuj się na gwarancję, masz jeszcze obowiązkową dla sprzedawców rękojmię, która trwa 2 lata i której warunki są zazwyczaj bardziej korzystne od gwarancji. Poczytaj w sieci o rękojmi.

oznacz moderatorów
Marekprzy
#8 Zapaleniec#

Dzięki

Problem jest taki że to gówniarskie zachowanie sprzedawców , które ma chyba ciche przyzwolenie z allegro,bo prowizje wpadają ,a po zamknięciu konta ,by nie wpadały.

Ja chcę tylko wiedzieć ile się z tym będę bujał -bo wiadomo jak z miesiąc ,to i tak kupię nowy smartfon-bo bez tego ani rusz.

A jak bym wiedział to nawet może bym poszukał naprawy na własny koszt -a tak jestem w cz.d... i nie mogę wykonać żadnego ruchu.

A tu w odpowiedzi milczenie,koleś się na alle loguje,handluje towarami, a nie odpisuje,telefony jak pisałem fałszywe.Zobaczymy czy dostanę jakieś wsparcie z allegro

Jak coś to i tak będę go skarżył na UOKiK -tyle mojego że sobie popiszę

Dzięki że chociaż wy pomagaćie

Pozdro Marek

 

oznacz moderatorów