anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem towar z Allegro PayU lecz sprzedawca nie miał danego towaru ,napisał sms że zwrócił pieniądz

Client:45138761
#7 Wielbiciel#

Kupiłem towar z Allegro PayU lecz sprzedawca nie miał tego towaru i napisał sms że zwrócił pieniądze

Moje pytanie czy kwota wróci i zostanie odliczona do spłaty 

Jak to wygląda ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Wygląda tak że sprzedajacy po odstąpieniu od umowy zakupu zwraca środki w ten sposób że albo przez Allegro Finanse i wówczas po takim zwrocie Allegro wysyła do Ciebie maila, drugi sposób to bezpośrednio na twoje konto ale wówczas musi prosić Ciebie o nr konta bankowego. Był maila od Allegro albo prosił o nr konta bankowego, nie ma maila nie zwrócił.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:45138761, jeśli sprzedający zwróci środki poprzez Allegro (Allegro Finanse) pieniądze zasilą Twój limit Allegro Pay.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to zakup na raty, 🤔

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:45138761 Na raty Allegro Pay, to jak napisała Pani moderator zasilą konto Allegro Pay i zwiększą twój limit a jeżeli będzie nadpłata to musisz w panelu Allegro Pay w zakładce "Opcje" zarządzaj nadpłatami uzupełnić dane, nr konta bankowego i wówczas Ci wypłacą, ale pamiętaj że jak sprzedajacy nie zwróci do czasu terminu spłaty raty to Ty musisz ją spłacić, sprzedajacy ma na taki zwrot max14dni.

oznacz moderatorów