anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupilam wózek ktory nie istnieje

ArtDeco-DW
#7 Wielbiciel#

Witam
Zostalam oszukana przy zakuoie wózka dzieciecego w dniu 13.09 od ZosiA65. Pani zadzwonila do mnie z krzykiem ze wozek sprzedala kilka miesiecy temu komus innemu i nie dostala odemnie zadnego przelewu i nie odda pieniedzy.
Mam potwierdzenie przelewu. Pierwszy raz mnie cos takiego spotkalo i jestem zniechecona do zakupow na Allegro przez ta sytuacje.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@ArtDeco-DW a przelew był przez Allegro ? to żaden problem, napisz jej że ma się zalogować na konto i zlecić zwrot kasy 😄  jak będzie problem to dyskusja i będzie wsparcie allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ArtDeco-DW
#7 Wielbiciel#

Byla dyskusja ale nie chcący zamknęłam.

Pani zadzwonila do mnie z krzykiem ze nie odda mi zadnych pieniedzy bo nie dostala i nie pozwolila mi dojsc do glosu i sie rozłączyła. Nie wiem jak wznowic dyskusje aby allegro mi pomoglo.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ArtDeco-DW Już poprosiłam odpowiedni zespół o wznowienie dyskusji, wrócę w tym wątku i dam Ci znać, kiedy będziesz mogła się tam ponownie wypowiedzieć. 🙂 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ArtDeco-DW Już wznowione 🙂 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ArtDeco-DW Cześć, nie martw się, z pewnością wszystko się wyjaśni. Widzę, że rozpoczęłaś dyskusję, ale niepotrzebnie ją zamknęłaś, skoro problem nie został rozwiązany. Wznowimy ją dla Ciebie i tam kontynuuj korespondencję ze sprzedającą. 

oznacz moderatorów