anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupione chcę zwrócić

Romek_28
#8 Zapaleniec#

Witam. Kupiłem dwa produkty od jednego sprzedawcy ale w osobnych aukcjach. Po co płacić za przesyłkę 2 razy jeśli można to spakować razem. Niestety sprzedawca nie może nic zrobić. Jak scaliś dwie aukcje w jedną? Jeśli nie ma innej rady, to będę musiał zrezygnować z zakupu - nadmienie, że jeszcze nie zapłaciłem za zakup.

Romek

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Wejdź w zakładkę Kupione, zaznacz te dwa przedmioty i kliknij Płacę - zobacz ile Ci naliczy za przesyłkę. Jeśli będzie za drogo, to nie płać i postaraj się porozumieć ze sprzedawcą, aby wysłał to w jednej paczce, a Ty zapłać mu bezpośrednio na jego rachunek bankowy za towar i 1 przesyłkę.

oznacz moderatorów

Romek_28
#8 Zapaleniec#

Dzięki za podpowiedź, tak zrobię. Choć nie mam pewności, że zadziała, bo sprzedawca coś mówił o automatycznym naliczaniu przez Allegro. Dzięki.

oznacz moderatorów

Romek_28
#8 Zapaleniec#

Nie udało się, musiałem anulować zakupy. Szkoda, że nie ma opcji łączenia aukcji w jedną wysyłkę.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Romek_28  Jest taka opcja , nazywa się "koszyk" Ale  czasem  nawet  to nie pomoże  bo  są ograniczenia wymiarowe, ciężaru  itp..  dla  paczek  i połaczyć się  po prostu nie da.

oznacz moderatorów

Romek_28
#8 Zapaleniec#

br. ale się uśmiałem z tym koszykiem - dobre. Nie wypowiadaj się w taki sposób jeśli nie znasz szczegółów.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Romek_28  To dobrze że  lubisz się  śmiać😁

Ale  temat  poruszany  był  wcale  nie  tak  dawno  i  wnioski  były  różne,  też  może  śmieszne.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/allegro-smart-zakup/m-p/22430#M7417

Ale  skoro  już  rozwiązaliście problem, to nie ma  sprawy

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To zależy od sprzedawcy, nie od Allegro. Jeśli sprzedawca odpowiednio ustawi cenniki wysyłek, system policzy automatycznie za jedną przesyłkę przy zakupie kilku przedmiotów. Twój sprzedawca nie potrafi właściwie ustawić cenników dostaw.

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#12 Orędownik#

Sprzedawca o ile jest firmą ma możliwość scalenia koszyka ale czy:
- Produkty da sie wysłać w jednej paczce (wymiary)
- Produkty ma z jednego magazynu

oznacz moderatorów

Romek_28
#8 Zapaleniec#

Produkt da się wysłać w jednej paczce - to zaledwie paczuszka wielkości dłoni do paczki około 1 metra długości. Produkty są z jednego magazynu od jednego sprzedawcy. Po złożeniu głównego zamówienia okazało się, ze muszę dokupić jeszcze jeden mały element. Sprzedawca nie dał możliwości połączenia zamówień - wolał unieważnić zakupy i złożyć nowe jedno zamówienie. Temat zakończony. Nikt nie pomógł, Allegro też nie.

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#12 Orędownik#

Rozumiem, ale ja mam możliwość grupowania zamówień

hiphopshoppl_0-1588146699287.png

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedawca miał możliwość ustawić cenniki tak, by zakupy się łączyły w jedną paczkę, lub niczego nie anulować tylko wysłać w jednej paczce z płatnością bezpośrednio na konto. Trafiłeś na słabego sprzedawcę.

oznacz moderatorów