anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiony towar, anulacja wpłaty, co dalej?

kruger2
#2 Obserwator#

Witam,wrzucilem rzeczy do koszyka,a potem zamuwiony towar zaznaczony "zakupilem"...czyli przez payu. Zakupilem w piatek....lecz zwiazku ze byl wekend to dopiero wplacilem na poczatku nastepnego tygodnia na poczcie ....bo nie posiadam konta w banku. Na moim koncie zobaczylem jednak ze zakupione rzeczy zostaly anulowane.....co teraz...czy dostane zamuwiony towar....czy zwrot kasy ktora wplacilem

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli wpłata jest anulowana, nie dostaniesz towaru, pieniądze nie doszły do sprzedawcy. Anulowana wpłata wykonana przelewem tradycyjnym wróci na Twoje saldo Allegro Finanse za kilka dni. Możesz już teraz ponowić płatność, otrzymasz nowy blankiet do opłaty na poczcie.

oznacz moderatorów

kruger2
#2 Obserwator#

i co mam wplacic pieniadze jeszcze raz?A jakie saldo allegro finanse

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, masz ponowić płatność jeśli chcesz otrzymać towar. Nie trzeba było anulować. A takie saldo Allegro Finanse; https://allegro.pl/payments-operation-history/#!/ Poczytaj regulamin i zasady przed dokonywaniem zakupów.

oznacz moderatorów

kruger2
#2 Obserwator#

ale ja nic nie anulowalem

oznacz moderatorów

kruger2
#2 Obserwator#

od tylu lat kupuje na allegro i bez problemu,a tu takie dziadostwo wymyslili. na cholere mi bylo to zbiorczo posylac.Moglem kazden osobno

oznacz moderatorów

kruger2
#2 Obserwator#

i niby jak ja mam teraz przeslac zdiecie dokumentu,drukarki nie posiadam,a i nie ma gdzie skozystac z niej tymbardziej teraz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jakie zdjęcie dokumentu? Przy anulowanej płatności klikasz Ponów płatność, otrzymasz nowe dane do przelewu, przepisujesz dane odbiorcy, numer konta i tytuł płatności niczego nie zmieniając, ani jednej literki i cyferki, idziesz na pocztę, wpisujesz te dane w blankiet pocztowy, płacisz i czekasz na towar. Jeśli tego nie ogarniasz, poproś kogoś z domowników.

oznacz moderatorów

kruger2
#2 Obserwator#

jasne spoko....tylko ze juz raz zaplacilem a nie mam na kolejna wplate.....sorry mamy teraz taki klimat....pracodawcy nie placa  calych wyplat. A do zwrotu kasy poprzez te finanse potrzebuje wyslac  zdiecie by potwierdzic moja tozsamosc

 

oznacz moderatorów

kruger2
#2 Obserwator#

musze wpierw otrzymac zwrot pieniedzy by dokonac wplaty

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No więc poczekaj na zwrot. Napisz sprzedawcy maila, że oczekiwanie na wpłatę się przedłuży 🙂

oznacz moderatorów