anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupno pierścieni - problem z płatnościami PayU

rysmatyjasik282
#7 Wielbiciel#

zakupiłem pierscienieu konar 2011nr,oferty 9180404956 idokonalem zaplaty na konto PayUprzelewem tradycyjnym,zbanku przelew wyszedł-dn.24.04.2020r.nie dotarl do sprzedającego.w treści zamiast nr.Idt wpisałem nr.oferty kupna,nie wiem co z tą wplatąW zakładce moje zakupy widnieje jako zapłata rozpoczęta.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

konto zamknięte
Nie dotyczy

spacje, spacje, spacje, totalnie nieczytelny jest twój problem 😐

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@rysmatyjasik282  Spokojnie, jeszcze nie ma tragedii.

Jeśli  zleciłeś  do banku zapłatę w piątek 24.04  to  prawdopodobnie przelew  wykonali w poniedziałek, no i jeszcze zależy  którą  sesją.  Teoretycznie powinien dotrzeć  do Allegro Finanse  dzisiaj, ale procedury,   księgowania ...

Jeśli jutro przelew nie dojdzie  złóż  reklamację w  swoim banku, może  coś zostało źle  wpisane?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rysmatyjasik282 Nie możesz zmieniać danych przelewu, niczego, wszystko musi być przepisane dokładnie tak samo jak na wygenerowanym "druku". Taki przelew nie dotrze do sprzedawcy. Napisz do Allegro, podaj wszelkie dane tego przelewu - odnajdą i odpowiednio przekierują; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f&subjectId=dd1481bc-6...

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@rysmatyjasik282  Przelew nie dotrze ponieważ zmieniłeś tytuł przelewu.

oznacz moderatorów