anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupno przez allegro z odbiorem osobistym, a zwroty towaru kiedy okaże się uszkodzony.

MAMY ROZWIĄZANIE!
BoriaXXX
#7 Wielbiciel#

Witam,

Potrzebuję kupić nowy silnik do motocykla. Okazuję się, że sprzedjący znajduję się w moim miejscu zamieszkania. Oferuję on również na ofercie "30 dniowe odstąpienie od umowy", które obowiązuję w każdej metodzie dostawy (w tym odbiór osobisty).

 

Moje pytania:

Czy faktycznie będe mógł zwrócić silnik kupiony przez allegro ale odebrany osobiście (zwrot zakupu na odległość)?

Czy jako, że jest to firma lecz sprzet jest używany maja obowiązek mi w tej sytuacji go przyjąć?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

@BoriaXXX Oczywiście że możesz kupić z odbiorem osobistym a warunki pozostają .

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@BoriaXXX Liczy się sposób zakupu, odbiór to sprawa wtórna. Używany czy nowy w wypadku zwrotu nie ma znaczenia. Ma znaczenie w wypadku reklamacji - nie możesz reklamować wad/zużycia o którym wiedziałeś przed zakupem.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@pinsplash Przecież to oczywiste ale może wady ukryte ,zawsze pozostają koszty montażu i demontażu .

oznacz moderatorów
BoriaXXX
#7 Wielbiciel#

nie jestem mistrzem kupna przez internet 🙂 no tak tak, ale             >>>>>>>zamiast reklamacji i szarpania się z nimi wolałbym miec po prostu opcje zwrotu do 14 dni<<<<<<<<<<<<            Tak wiem że koszty montażu, dlatego jest gorzej bo fatycznie mam małe szanse ocenić co kupiłem bez tego. Wiec wracajać, czy będę miał możliwość skorzystac z 14 dniowego zwrotu jako zakup na odległość ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@BoriaXXX Odległość nie ma znaczenia jeżeli nadal jest to zakup przez Allegro.

oznacz moderatorów