anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupno u zagranicznego sprzedawcy a zwrot?

_ATB_
#7 Wielbiciel#

Kupiłem nowe słuchawki bezprzewodowe u sprzedawcy z zagranicy (chyba z Chin). Jednak nie jestem zadowolony z jakości muzyki i chciałbym zwrócić te słuchawki. Jakby teraz wyglądał taki zwrot za granicę? Czy ktoś już przerabiał ten temat? Co musiałbym zrobić, ile by to kosztowało itd? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Z tego co tu piszą to często zwrot jest nieopłacalny bo koszt jego wychodzi więcej od zamówionego przedmiotu .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko powinno być opisane w ofercie, jeżeli masz Smarta(darmowy zwrot) to zapytaj sprzedawcy gdzie odesłać, jak każdego sprzedawcy także tych z Chin obowiązuje regulamin Allegro, otwórz dyskusję i wszystko będzie jasne, ma 24 godz. na odpowiedź: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_ATB_ Adres do zwrotów masz podany w zakładce Zwroty. Odsyłasz towar na swój koszt, informując wcześniej mailem sprzedawcę o zwrocie lub wypełniając formularz zwrotu w zakładce Moje zakupy. Koszt jest uzależniony od przewoźnika, którym nadasz przesyłkę. Jeśli to był zakup w ramach Smart, masz darmowy zwrot, a sprzedawca jest zobowiązany podać adres do zwrotów w Polsce.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@_ATB_ - zmień muzykę 🙂

oznacz moderatorów