anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon za 3 odczytane maile na 20zł

1DumSpiroSpero1
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie odnośnie akcji Odbierz 20zł za odczytanie 3 wiadomości promocyjnych e-mail od Allegro. Niestety nie dostałam 3 maila, a co za tym idzie nie dostałam kuponu na 20zł, chciałabym podpytać co jest tego powodem?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Być może Allegro wystarczy, że przeczytasz dwie reklamy, a wtedy nie zapłacą Ci 20 zł 🙂 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@1DumSpiroSpero1 czy możesz podesłać zrzut ekranu z wiadomością o tej promocji? Czy wchodziłaś w linki przesłane w tej wiadomości lub podawałaś jakieś dane? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Masz jakieś informacje w tym temacie..? To może się z nami podziel..?

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

1DumSpiroSpero1
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-odbierz-20zl-za-odczytanie-3-wiadomosci-promocyjnych-e-mail-...

Chodzi mi o tą akcje. W żadne linki nie wchodziłam, bo żadnych tam nawet nie było, według informacji wystarczyło tylko odczytać maila. Zrzuty w załączniku.

263879383_646038220087984_9145288439409772898_n.jpg263678933_1177682226381971_8674421925387284779_n.jpg

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@1DumSpiroSpero1 okej! Bardzo dziękuję za przesłane zrzuty, wyjaśniam to i gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę z nią do Ciebie 🙂

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Osobnik, który wysłał Ci te wiadomości, widać już dostał, co chciał. Doradzam jak najszybszą zmianę wszelkich haseł. Szczególnie do kont bankowych. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

1DumSpiroSpero1
#7 Wielbiciel#

Natomiast ja doradzam poczekać na odpowiedź któregoś z moderatorów, zanim zaczniemy zło wróżyć 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@1DumSpiroSpero1 dobra intuicja i słuszna rada 🙂
Upewniłam się i to z pewnością były wiadomości od nas. Sprawdziliśmy dokładnie co się stało w Twoim przypadku. Nie otrzymałaś trzeciej wiadomości, ponieważ drugą otworzyłaś dopiero 7 grudnia, a warunkiem było otwarcie jej do 3.11.2021r. 
Przykro mi, ale nie możemy nic poradzić, ponieważ termin promocji już minął. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

1DumSpiroSpero1
#7 Wielbiciel#

Pani Moniko, bardzo dziękuję za zainteresowanie sprawą. Niemniej jednak myli się Pani, drugą wiadomość odczytałam w dniu jej otrzymania, a 7.12 czyli wczoraj weszłam w nią tylko, żeby wykonać dla Pani zrzut ekranu, co wydaje się logiczne ponieważ Pani mnie o niego poprosiła 🙂 ponadto sprawa została wyjaśniona, przez formularz reklamacyjny, wymieniałam maile z jednym z pracowników allegro, gdzie sprawa została wyjaśniona i zostało mi przyznane 20 monet 🙂 pozdrawiam 

oznacz moderatorów