anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupowanie kont

Client:110758871
#7 Wielbiciel#

Dziendobry czy można kupywać konta do gier takich jak: leauge od Legends,fortnite,minecraft,gta itp i czy przysługuje wtedy zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

LEW433
#21 Demiurg#

Jak jest wystawione to możesz kupić. A zwrot środków chcesz a jeszcze nie kupiłeś? Tak , na AL jest dyskusja i jest ochrona z Allegro Protect.

oznacz moderatorów

morfi1998
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedz poprostu wole się upewnić przed kupnem 🙂 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:110758871 

Dostęp do konta

Na Allegro nie możesz sprzedawać dostępu do kont z grami komputerowymi, konsolowymi i mobilnymi. Należą do nich konta założone na takich platformach jak na przykład:

  • Steam
  • Epic Games Store
  • GOG
  • uPlay
  • Origin
  • Playstation Network
  • Xbox Live.
Dostęp do kont w grach typu free-to-play (zagraj za darmo)

Na Allegro możesz sprzedawać dostęp do kont w grach typu free-to-play, czyli między innymi League of Legends, Fortnite czy World of Tanks. W takich przypadkach oferujesz kupującemu na przykład osiągnięty w grze poziom, rozwiniętą postać czy inną unikalną zawartość.

Nie możesz sprzedawać dostępu do kont, do których – poza grami bezpłatnymi – przypisane są również te płatne.

Subskrypcje do gier

Na Allegro nie możesz sprzedawać kont z przypisaną subskrypcją do gier, na przykład PlayStation Plus, Xbox Live Gold czy Xbox Game Pass.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:110758871 a co za tym idzie nie dostaniesz odszkodowania 🙂

Część II. Wyłączenia z Allegro Protect

Allegro Protect nie obejmuje sytuacji, gdy:

  1. Umowa została zawarta i zrealizowana na zasadach innych niż określono w Regulaminie Allegro.

  2. Konto Kupującego zostało zawieszone na podstawie artykułu 8.4, podpunkt d) lub nie uregulował wszystkich należności wobec Spółki.

  3. Kupujący działał z intencją nabycia Towaru wadliwego bądź niezgodnego z opisem.

  4. Kupujący nie podał poprawnych danych kontaktowych.

  5. Kupujący otrzymał inne środki rekompensujące stratę związaną z nabyciem Towaru, który był przedmiotem zgłoszenia.

  6. Oferta lub działanie Kupującego nie były zgodne z Regulaminem Allegro, w szczególności Towar nie był dopuszczony do obrotu na Allegro z uwagi na wykaz towarów zakazanych i dopuszczonych warunkowo, wskazanych w Regulaminie Allegro.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Kupić możesz, ale nie jest to zgodne z licencją, gdyż właścicielem konta jest jest formalnie firma która odpowiada za daną grę, a uczestnik jest tylko użytkownikiem, który dzierżawi swoje konto, bez prawa do odsprzedaży czy dalszej poddzierżawy. Musisz jednak sprawdzić zapisy w EULA.

A co z zwrotu, to owszem możesz zwrócić, ale pod warunkiem, że zacząłeś korzystać z konta, a sprzedawcą jest przedsiębiorca. Usługi cyfrowe, których świadczenie zostało rozpoczęte za zgodą nabywcy przed okresem 14 dni, są wykluczone z prawa do odstąpienia od umowy.

oznacz moderatorów

morfi1998
#8 Zapaleniec#

Witam chce kupic konto steam z gra csgo od osoby na allegro . czy moge zostac oszukany ze nie dostane tego konta a osoba bedzie nie karalna ? Prosze odpowiedziec zalezy mi aby dzisiaj to kupic 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

nie wolno odsprzedawać kont do gier na allegro ap cię nie obejmie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale są wystawione!

oznacz moderatorów

morfi1998
#8 Zapaleniec#

Dokładnie są wystawione a powinny być  banowane odrazu jeżeli da nielegalne i nie obejmuje mnie ubezpieczenie oszustwa … 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@morfi1998 dziękuję, przesłałam już tę ofertę do weryfikacji. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@morfi1998 dostałam już potwierdzenie, że ta oferta nie narusza naszych zasad i jest zgodna z regulaminem. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

morfi1998
#8 Zapaleniec#

Dziękuje czyli jak zakupie to konto a zostanę oszukany pieniądze zostaną mi zwrócone ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale tak od ręki nie zwracają.

oznacz moderatorów

Client:110758871
#7 Wielbiciel#

A jak pani daje oferty do sprawdzenia?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:110758871 Oferty możesz zgłaszać samodzielnie tutaj: https://allegro.pl/zglos-naruszenie/oferty 

oznacz moderatorów

Client:110758871
#7 Wielbiciel#

zgłosiłem wczoraj i ja powinienem dostać jakaś odpowiedz czy co?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@morfi1998 podaj mi proszę link lub numer oferty, którą jesteś zainteresowany. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

morfi1998
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

morfi1998
#8 Zapaleniec#

Odpowiedziałem masz link niżej 

oznacz moderatorów