anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier kłamie, że nikogo nie zastał.

Kinga_22_2005
#7 Wielbiciel#
  • Witam. 
  • Przed wczoraj kurier wziął mają paczkę do doręczenia. Czekałam na nią aż do 16 po czym dostaje mail, że nie zastał mnie w domu i jutro spróbuje ponownie. Jest to absolutnym kłamstwem. Sprawę zgłosiłam do centrali.
  • Na kolejny dzień kurier zrobił to samo, a ja znowu czekałam na niego w domu. Otrzymałam informację, że paczka wraca do nadawcy.
  • Ponownie zgłosiłam sprawę oraz skargę na kuriera. Poinformowano mnie, że paczka dzisiaj dotrze. W komunikacie niestety widzę, że paczka z powrotem przyjęta w oddziale.
  • Jaja sobie robią. Głęboko gdzieś mają klienta. 
  • Czy ktoś z Państwa miał taką sytuację?
  • Jeżeli tak, to jak sobie z tym poradziliście? 
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Z kurierami teraz ogólnie masakra. Ja o tym, że odebrałam paczkę dowiaduję się z maila (siedząc w domu z telefonem koło ręki). Paczka na progu. Już tak z 10 x mi zrobili. A allegro ma to gdzieś, zwalając kłopoty na sprzedających. Chociaż sami korzystając ze swojej pozycji pewnie bez problemu by się z  takimi firmami dogadali zamiast marnować czas na utrudniające zakupy zmiany w systemie...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Kinga_22_2005 Ja miałem. Kurier Inpost 2 tygodni nie mógł dotrzeć w tym samym mieście . Ciągle miałem info na stronie "nie zastał odbiorcy". co było ewidentną nieprawdą. Po wielokrotnych telefonach i mailach do centrali w moim mieście, napisałem do firmy - właściciela w Krakowie, kurier byl następnego dnia z przesyłką "w zębach"

oznacz moderatorów