anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier nie dostarczył paczki za pobraniem, co teraz?

jirajamgo
#2 Obserwator#

Witam, zamówiłem za pobraniem za pomocą kuriera inpostu i niestety kuriera nie było. Co w takiej sytuacji? Dodam że byłem w domu przez dwa dni kiedy kurier miał być, a czy na 100% faktycznie był to nie wiem, mieszkam na wiosce i pokój mam po drugiej stronie niż podwórko ale drzwi domu były otwarte. Pierwszy raz mi się takie coś zdarza bo zazwyczaj kurierzy dzwonią zaraz przed wjazdem na podwórko, albo wchodzą do domu.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz towaru a masz kasę, a od kogo zakup?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@jirajamgo a paczka wraca do sprzedawcy? W śledzeniu była próba dostarczania?

oznacz moderatorów

jirajamgo
#2 Obserwator#

Tak wraca do sprzedawcy, były wczoraj i dzisiaj. Zakup od firmy. @LEW433 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To skontaktuj się ze sprzedającym, pewnie będzie niezadowolony, ale to się zdarza, możesz się dogadać i wyśle a możesz zrezygnować.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Kurier sam na podwórko nie wchodzi ale zwykle jak jest pod posesja to dzwoni domofonem lub daje sygnał klaksonem . 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@jirajamgo nie otrzymałeś SMS z telefonem do kuriera i kodem odbioru?

oznacz moderatorów

jirajamgo
#2 Obserwator#

@Client:44052296  Dostałem wczoraj i dziś z rana, myślałem że wczoraj mógł mieć nie po drodze i olać. 

@mwmonety  U mnie wjazd na podwórko ma ze 100metrów a podwórko nie ma bramy bo to było kiedyś gospodarstwo rolne i są dwa domy mieszkalne. Jak by trąbił to bym słyszał bo okno akurat miałem otwarte w pokoju, jak psy szczekają na podwórku to też słyszę.

oznacz moderatorów