anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurierzy

obrazowy
#7 Wielbiciel#

Witam, wnoszę o wyłączenie możliwości zakupów za pobraniem ponieważ kurierzy nie chcą dotykać pieniędzy i nie dostarczają paczek, tak samo proszę o reakcję allegro ponieważ firmy kurierskie odmawiają dostawy do firm.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@obrazowy No ja mam inaczej - przyjechał kurier DHL i powiedział że gotówkę to on chętnie ale terminali płatniczych nie mają bo DHL oszczędza.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@obrazowy z tą dostawą do firm, to jaki kurier odmawia i dlaczego ? U nas dzisiaj był DPD, GLS INPOST.

Endrju
oznacz moderatorów

obrazowy
#7 Wielbiciel#

Wczoraj miałem dostać przesyłkę zakupioną na allegro wysłaną za pomocą Fedex, paczka oczywiście nie dotarła, kurier z automatu wpisał zwrot do nadawcy, tylko dzięki temu, że pojechałem do centrum logistycznego, wydano mi moją paczkę gdzie zapłaciłem gotówką, Pani powiedziała, że kurier boi się dotykać gotówki i dlatego nawet nie próbował wręczyć przesyłki.

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Paranoiczne podejście, pomijając fakt że nawet gdyby ( odpukać) miał się zarazić, to nie ważne czy gotówka czy terminal, i  tak będzie bliżej Klienta niż 1 metr, no chyba że położy paczkę z terminalem na chodniku, oddali się na ten czas i poczeka na płatność

 

Niech mu ktoś kupi rękawiczki

 

Swoja drogą jak dostaje maila odnośnie paczki pobraniowej z DPD, to jest tam informacja że można zapłacić kartą "wygodnie" u kuriera

Kilka dni temu, DPD oficjalnie podało że od tego dnia będzie można płacić kartą u kuriera, taki mały cwancyś

oznacz moderatorów