anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

licytacja

MAMY ROZWIĄZANIE!
pitcage
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich - czy wie ktoś jak to możliwe , że licytacja zaczęła się od 1 zł ja ją przebiłem na 1.5 zł po czym na drugi dzień dostaje maila , że ktoś mnie przebił a aukcja zakończyła się z ceną 1.5 ????? czyli taką jak ja zalicytowałem ???

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
xyz96
#21 Demiurg#

Ten ktoś zalicytował 1.5 zł wcześniej niż Ty. Przy tej samej kwocie maksymalnej zwycięzcą licytacji jest osoba, która pierwsza zaproponowała daną kwotę. Sprawdź na liście licytujących daty.

oznacz moderatorów
pitcage
#8 Zapaleniec#

Ok to w takim razie dlaczego allegro podaje komunikat - twoja oferta w tej chwili jest najwyższa - pojawiający się po przelicytowaniu ? tym bardziej , że jeśli jest ktoś kto zalicytował przede mną to wychodzi komunikat, że jest oferta wyższa i żebym licytował dalej ?

oznacz moderatorów
pitcage
#8 Zapaleniec#

Po przelicytowaniu tej złotówki allegro podało mi że moja oferta jest najwyższa i aukcja zakończyła sie z taka właśnie ceną - 1.5 zł - a pomimo to przegrałem bo ktoś mnie przelicytował ? gdzie tu sens i logika?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Co widzisz na liście ofert? Podaj tu swoją kwotę, datę i godzinę, oraz kwotę, datę i godzinę osoby wygrywającej.

oznacz moderatorów
pitcage
#8 Zapaleniec#

Opera Zrzut ekranu_2020-05-15_080111_poczta.wp.pl.png

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Zdjęcia są ukryte, widzisz je tylko Ty.

oznacz moderatorów
pitcage
#8 Zapaleniec#

Opera Zrzut ekranu_2020-05-15_080516_allegro.pl.png

oznacz moderatorów
pitcage
#8 Zapaleniec#

a gdzie ustawić żeby były publiczne?

oznacz moderatorów
pitcage
#8 Zapaleniec#

w zakładce oferty kupna jest dwóch licytujących - jednym z nich jestem ja i teraz jaja - pisze cena moja 1.0 zł ( co jest bzdurą bo licytacja zaczyna się od 1.0 zł więc nie mogłem przelicytować z 1.0 zł na 1.0 zł ) i drugi który podobno mnie przebił z ceną 1.5 zł i on wygrał chociaż był komunikat - twoja oferta 1.5 zł i jest w tej chwili najwyższa ...

oznacz moderatorów
pitcage
#8 Zapaleniec#

czyli wałek za wałkiem...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Dałeś 1 zł, dlatego wygrała oferta z ceną 1.50 zł. Druga opcja to dałeś 1.50, ale później zmniejszyłeś swoje maximum do 1 zł. Cudów nie ma.

Dobrze, że wkleiłeś te zdjęcia, już są widoczne i wszystko jest jasne.

oznacz moderatorów
pitcage
#8 Zapaleniec#

"Dałeś 1 zł, dlatego wygrała oferta z ceną 1.50 zł" - nie mogłem dać 1.0 zł ponieważ aukcja zaczynała się od 1.0 czyli automatycznie zaznaczając licytuj cena przebija sie o 50 gr. "dałeś 1.50, ale później zmniejszyłeś swoje maximum do 1 zł." - po jednorazowym przelicytowaniu nie wchodziłem w ogóle na aukcję a poza tym jak widać w ofertach kupna moja oferta to 1.0 zł a taka była cena wyjściowa - więc nadal nie mogłem przelicytować z 1.0 zł na 1.0 zł bo automat powiększa cenę o 50 gr - coś tu jest nie tak .. Cena wywoławcza 1.0 zł i moja oferta 1.0 zł??? czyli nie kliknąłem licytuj ? Bzdura bo jestem jako licytujący - kliknąłem licytuj to moja oferta powinna być 1.5 z automatu

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Mylisz się. Można kupić towar w licytacji w cenie wywoławczej. Żałowałeś 50 groszy i masz problem.

oznacz moderatorów
pitcage
#8 Zapaleniec#

to nie problem po prostu nie wygrałem aukcji ale nic nie żałowałem a już na pewno nie 50 gr kliknąłem licytuj a z tego co wiem bo już nie raz licytowałem w momencie kliknięcia licytuj automat sam podnosi cenę i ja tą cenę widziałem i cena na ogłoszeniu również zmieniła się na 1,5 po moim kliknięciu - ale na drugi raz zrobię zdjęcia po każdym kliknięciu i opublikuję na portalach jakie walki sie tu kręcą z licytacjami - a tylko tak dla info - od 4 dni nikt tego nie licytował i nagle w ostatniej chwili ktoś zlicytował i mnie przelicytował z 1.5 na 1.5  dobra nie ważne - myślałem , że coś się tu dowiem 

oznacz moderatorów
PSHEMO85
#2 Obserwator#

Dzien dobry

Chciałbym anulować transakcje sprzedaży towaru, który był wystawiony u mnie na koncie allegro lokalnie. Towar który zakupiła klientka jest juz nie dostępny a ja nie usunąłem w odpowiednim czasie ogłoszenia i towar został zakupiony. Jak mam rozwiazac ten problem. Chciałbym rowniez zwrocic pieniazki Pani, bo Pani dokonała przelewu. Aukcja dotyczy opon nordexx - 2 szt. Proszę o pomoc i rozwiazanie mojego problemu.

Pozdrawiam

Przemyslaw Gumula

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Pisz do klientki, wytłumacz się ładnie i poproś o numer konta do zwrotu. Następnie z dowodem o nie dojściu transakcji do skutku możesz próbować pisać do allegro o zwrot opłaty transakcyjnej.

oznacz moderatorów
PSHEMO85
#2 Obserwator#

ok. a co bedzie dowodem nie dojscia transkacji do skutku? Pani wplacila pieniazki przez payu. Moj zwrot na jej konto bedzie taki dowodem?

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@PSHEMO85 Tak. Ściągniesz sobie potwierdzenie dokonania przelewu.

oznacz moderatorów
PSHEMO85
#2 Obserwator#

czyli najlepiej wyplacic pieniazki ktore wplacila Pani przez payu i dokonoac jej zwrotu ze swojego konta? 

oznacz moderatorów