anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytowanie - maksymalna oferta

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:91078745
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam problem z pewną licytacją, mianowicie wyskoczył komunikat, że moja oferta jest aktualnie najwyższa (6,50 zł), ale aktualna cena wynosi 5,50 zł (czyli poprzednia cena kogoś innego). O co chodzi?

123.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:91078745 odśwież stronę .

oznacz moderatorów
Client:91078745
#7 Wielbiciel#

to się utrzymuje od wczoraj

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

na końcu oferty masz panel ,, 

,,Oferty kupna,, 

tam są skrócone nicki licytujących . Twój powinien być pierwszy .

oznacz moderatorów
Client:91078745
#7 Wielbiciel#

okej, dzięki za rozwianie wątpliwości 🙂 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Twoja najwyższa oferta 6.50 jest ukryta. Widać tylko cenę wyższą od poprzedniej o kwotę postąpienia, czyli o kilkadziesiąt groszy. To nie może być dokładnie cena poprzednia, kogoś innego. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-dziala-licytacja-lDkng2xBKU3

oznacz moderatorów
Client:91078745
#7 Wielbiciel#

Bez tytułu.png

tylko zastanawia mnie, bo w innej licytacji jest pokazane, że moja najwyższa oferta jest aktualną ceną

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:91078745 To zależy od kwoty przebicia, przy niskiej kwocie, poniżej kwoty postąpienia tak będzie, poza tym ta inna licytacja może być na Allegro Lokalnie, a tam są wyświetlane maksymalne stawki, nie ma ukrytego maksimum.

oznacz moderatorów
Client:91078745
#7 Wielbiciel#

Druga licytacja nie jest na Allegro Lokalnie, ale już sprawa rozwiązana. Najwidoczniej musiałem dwa razy kliknąć "Licytuj" i zarówno oferta 5,50, jak i 6,50 zł jest moja. 🙂 W każdym razie, dzięki za odpowiedzi!

oznacz moderatorów