anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit monet na miesiąc?

Client:102774266
#7 Wielbiciel#

Odebrałem ostatnio monety z różnych promocji. Niestety nie wszystkie pojawiły się na koncie. Po dalszym szukaniu znalazłem informację, że konta nowsze niż 365 dni mają limit 20 monet na miesiąc, a starsze niż 365 dni 3000 monet.

Moje konto założyłem niedawno(wcześniej o zakupy prosiłem członka rodziny), więc monety zniknęły, bo przekroczyłem ten limit. Z czego winika aż tak duża rozbieżność pomiędzy tymi limitami? Wygląda na to, że założenie tego konta było bez sensu, a przynajmniej będzie przez rok - gdybym robił zakupy przez członka rodziny nie straciłbym ich.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:102774266 nagminnym procederem było do niedawna robienie zakupów wyłącznie dla pozyskania monet ,, zakup - wykorzystanie monet - zwrot zakupu ,,.Po interwencji sprzedawców konta cwanych użytkowników były blokowane , ale co bardziej CWANI zakładali nowe konta ciągnąc dalej swój pomysł na biznes . Ograniczając liczbę monet dla nowych kont allegro rozwiazało nasilający się problem .

oznacz moderatorów

Client:102774266
#7 Wielbiciel#

Szkoda, że przeszkadza to normalnym nowym użytkownikom. Wygląda na to, że przez rok będę musiał zamawiać rzeczy przez członka rodziny, aby nie tracić monet. Warunek w stylu "Dokonanie zakupów o wartości co najmniej X zł lub konto mające 356 dni" były pewnie lepszym rozwiązaniem. Jeśli brane pod uwagę byłyby tylko zakupy na których zwrot jest już za późno to ciężko byłoby to obejść.

oznacz moderatorów