anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit SMART

chris-koch
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Przy próbie zakupu stolika za cenę 79,99: https://allegro.pl/oferta/nowoczesny-duzy-stol-stolik-kawowy-tv-80cm-2kol-9121613575 od [edycja] zasugerowałem się komunikatem cyt.: "Brakuje 20,01 zł do dostawy SMART". Poświęciłem wiele czasu, znalazłem interesujący mnie przedmiot za 39,99, który też ma ofertę dostawy SMART, a po włożeniu obu przedmiotów do koszyka oferta SMART nagle znika. Wygląda na to, że oferta dostawy SMART w tym przypadku jest tylko trickiem mającym przyciągnąć klientów. Będę wdzięczny za wyjaśnienie sytuacji.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

A jaki był drugi przedmiot? Pewnie miał inny cennik dostawy. Allegro tak miesza z tym smartem, że czasami sprzedający rozkładają ręce, bo nie wiedzą co robić

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W pierwszym przypadku brakowało 20.01 z powodu przesyłki Smart z kurierem dostępnej od 100 zł. Po włożeniu innego towaru do koszyka Smart mógł zniknąć z wielu powodów - łączna cena wysyłki bez Smart była większa od 40 zł, nie było wspólnej metody wysyłki Smart do tych dwóch przedmiotów, czyli jedna była realizowana kurierem, druga paczkomatem, albo sprzedawca w cennikach nie łączy obu przesyłek w jedną paczkę itp. Jeśli masz Smart, to zwróć uwagę, że on częściej nie działa, niż działa.

oznacz moderatorów

chris-koch
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Bardzo dziękuję za wyjaśnienia. Pozwoli to uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów