anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Loteria kontra promocja

Mirrez
#7 Wielbiciel#

Obecnie trwają m. in. Loteria https://allegro.pl/smart/loteria jak również Promocja "Zgarnij 10 Monet za zakupy w drogerii Allegro".

W Loterii wykluczona jest kategoria "domowa apteczka", z kolei w Promocji - Domowa apteczka > Suplementy diety - to jedna z kategorii uprawniających do uzyskania monet.

1. Dlaczego Allegro loterią zniechęca a promocją zachęca do zakupu w tej samej kategorii?

2. Czy uczestnik Loterii, który skorzysta z Promocji, dokonując zakupu w kategorii domowa apteczka np. za 120zł, zostanie jednocześnie uznany za oszusta w Loterii?

zgodnie z regulaminem Loterii:

"Obecność produktów z tych (wykluczonych) kategorii w transakcji, której dokonuje Uczestnik, powoduje obniżenie wartości transakcji o wartość tych produktów, co może spowodować, iż Transakcja przestanie spełniać warunki Zakupu Promocyjnego (w przypadku obniżenia wartości transakcji do kwoty poniżej 100 zł brutto)."

"W przypadku weryfikacji negatywnej z powodu, o którym mowa w ust. 3 pkt. b powyżej, tj stwierdzenia, że Uczestnik dokonał zakupu Wykluczonych Produktów w transakcji, za którą otrzymał prawo do Nagrody Natychmiastowej, jeżeli odliczenie wartości Wykluczonych Produktów od całkowitej wartości Zakupu Promocyjnego lub Zakupu Premiowanego spowoduje jej obniżenie do kwoty poniżej 100 zł brutto – Uczestnik otrzymuje informację e-mail o utracie prawa do niej"

"W przypadku wylosowania Losu, który Uczestnik otrzymał w wyniku transakcji zawierającej Wykluczone Produkty, będą one traktowane dokładnie tak samo, jak gdyby Uczestnik skorzystał wobec nich z Anulowania lub Odstąpienia od Umowy, z zachowaniem analogicznych procedur jak opisane w §3 ust. 16 - 19."

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mirrez to dwie, zupełnie oddzielne akcje, więc nie ma tutaj zależności, które opisujesz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów