anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

maile o niedostarczonych wiadomościach

zibi011
#7 Wielbiciel#

Od jakiegoś czasu przychodzi mi email z wiadomością że moja wiadomość z mojego adresu email nie została dostarczona ale ja nie wysłałem żadnej wiadomości do nikogo. W zakładce dodatkowe adresy email wyskakują mi jakieś dziwne adresy email których wogule nie mam a jak je skasuję wracająod nowa ehh.

Zmieniłem adres email, dodałem uwierzytelnienie dwuetapowe (nr tel.), zmieniłem hasło na zupełnie inne, wylogowałem się ze wszystkich urządzeń na poczcie też zmieniłem hasło i nadal dostaję takie wiadomości.

Jak to możliwe że ktoś wysyła maile w moim imieniu z konta Allegro nie będą zalogowany na moim koncie, wygląda na to że nie jest to wina mojej poczty tylko poczty Allegro bo stąd przychodzą te maile, czytając na forum wydaje się że problem przez Allegro nie został rozwiązany a sugestia żeby oznaczyć wiadomości jako spam i zapomnieć o sprawie to nie jest rozwiązanie sprawy.

Proszę o odpowiedź pozdrawiam.

Screenshot_20240219_184859_Poczta o2.jpg

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zibi011 Cześć! Zweryfikujemy tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zibi011 Zweryfikowaliśmy tę sytuację i z naszej strony wygląda to na włamanie na skrzynkę mejlową. Od wczoraj od 14:11 nie była podjęta kolejna próba wysyłki, dlatego zmiana hasła na skrzynkę musiała przynieść efekty. Gdyby jednak problem powrócił, to daj znać, będziemy szukać dalej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

zibi011
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, faktycznie od wczoraj nie dostałem ani jednego maila o nie wysłanych wiadomościach - dziękuję za pomoc i pozdrawiam

oznacz moderatorów