anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam dwa konta, ale chcę jedno usunąć

MAMY ROZWIĄZANIE!
piesek_2004
#8 Zapaleniec#

Kochani, pojawiły się dwa konta moje, chociaz zawsze miałem jedno. Cos narozrabiałem i jest jeszcze z innym mailem. Prosze o pozostawienie pierwszego od lat starego...to już przerasta mnie 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
konto zamknięte
Nie dotyczy
  • usuń maile z posta, nie upubliczniamy takich danych 🙂
  • szczęść boże 😄
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@piesek_2004 Jeśli chcesz zamknąć konto w Allegro, musisz zalogować się na nie, a następnie złożyć wniosek o rozwiązanie umowy z serwisem, który jest dostępny tutaj. Jeśli nie pamiętasz danych potrzebnych do logowania do tego konta, proszę o kontakt z nami przez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
piesek_2004
#8 Zapaleniec#

Prosze, tzn Chcę pozostawić stare od kilkunastu lat piesek_2004 (Tylko) do maila

Natomiast zupełnie wymazać konto -  [edycja]  z mailem  

Serdecznie przepraszam za móje błedy -tak Was Cenie pozdrawiam-wybaczcie!

Marian

oznacz moderatorów
piesek_2004
#8 Zapaleniec#

Widzicie

Te Dyskusje tu to ktoś mądry wymyślił

Jest tak zrobione,ze nikogo nie obrazi -ale każdemu jak ja mniej myślącemu -powie zatrzymaj się i nie rób z niczego problemu-tym samym wspaniałym pracownikom konsultantom dodatkowej pracy-Podziwiam ich.....!Brawo!

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Również chciałbym ten teraz juz dziwny nick zamienic np na ... czy mozna oczywiście do maila mego [edycja]

Pozdrawiam

Wszystkich Uścisne po Tragicznym virusie i na kawe..z dodatkiem kolacji zaproszę

Marian

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@piesek_2004 Zasadniczo nazwy użytkownika (loginu, nicka) zmienić nie można, ale jakiś czas temu były przypadki, kiedy Allegro w wyjątkowych sytuacjach dopuszczało taką zmianę. Napisz w tej sprawie tu i załącz sensowne uzasadnienie; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d4e05a9d-86a1-441d-978a-f2e1cdc3ae0c&subjectId=0cf7b182-1...

oznacz moderatorów
piesek_2004
#8 Zapaleniec#

Nie zmieniam nazwy uzytkownika

email

na ks. marian@post.pl

pozostaje

piesek_2004

Ks. Marian 

oznacz moderatorów