anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam problem transakcji , brak towaru

Client:48937203
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie , 

Zakupilam sterylizator do przyrządów , pieniądze zostały wczoraj wysłane a dziś dostaliśmy wiadomość ze sprzętu nie ma . Bo im się rzekomo skończyły ,a wyraźnie było zaznaczone ze sprzedali tylko 1 sztukę z 34 sztuk . ( mam zdjęcie jako dowód ) 

Jakie są moje prawa teraz ?

czytam coś ze mimo zwrotu wysłanej kwoty pieniężnej jest jeszcze coś takiego jak rekompensata . 

Bardzo proszę o pomoc , bo nie wiem co teraz , zwrot pieniędzy , czy powinni teraz się postarać w tej samej cenie nowy towar mi dostarczyć ? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48937203 Możesz żądać wysyłki towaru, umowa została zawarta, otwórz spor i domagaj się wysyłki: https://allegro.pl/dyskusje/nowa możesz wystawić swój komentarz, oczywiście trzeba brać pod uwagę także że sprzedający jest omylny i zapomniał zdjąć oferty, zwróci środki, tak się skończy, ale musisz sama podjąć decyzję.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48937203 Możesz się domagać wysyłki towaru, nawet sądownie, została zawarta prawnie wiążąca umowa. Jeżeli godzisz się jednak na zwrot wpłaty, Allegro żadnej rekompensaty Ci nie wypłaci. Rekompensatę możesz otrzymać wtedy, gdy nie otrzymasz towaru i zwrotu pieniędzy lub gdy otrzymasz towar znacząco niezgodny z opisem. Jeśli nie godzisz się na zwrot wpłaty, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa domagaj się wysyłki i po 24 godzinach poproś tam o interwencję Allegro. Sprzedawca nie ma podstawy prawnej do odstąpienia od umowy.

oznacz moderatorów