anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z podjęciem licytacji oraz kupnem na allegro

Client:84422916
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problem z podjęciem licytacji,oraz kupnem na allegro,nie odczytam wiadomości, wyskakuje powiadomienie :: Wystąpił błąd,spróbuj puzniej,już tak od kilku dni,próbowałem na innej przeglądarce i było to samo. Nie znalazłem żadnej blokady,oraz zaległości. Dlaczego nie mogę wykonać tych czynności,w czym jest problem,czy ktoś może wie o co tu chodzi? Będę wdzięczny,za pomoc.Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:84422916 Od teraz pisz później przez "ó" i spróbuj kontaktu z allegro powinni ci wskazać przyczynę czy jest to po twojej stronie czy sami ci coś zablokowali ale nawet gdyby cię blokowali to sami wcześniej informują za co.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tylko pracownik Allegro ma wgląd w Twoje konto, więc zadaj to pytanie na czacie lub przez formularz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e2e1f990-74d6-4bea-9b5c-a408bde7983d

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84422916 Twoje konto nie jest zablokowane, więc będę wdzięczna jeśli prześlesz nam zdjęcie lub zrzut ekranu z tym komunikatem. Postaramy się zbadać i wyjaśnić tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:84422916
#7 Wielbiciel#

Czy zdjęcia mam umieścić tutaj,na tej stronie?,czy może mam je wysłać na jakiś adres e-mail allegro?

oznacz moderatorów