anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z zamówieniem i sprzedającym

reservoir84
#7 Wielbiciel#

Witam zamówiłam 2x etui szkła na nowe tel czekalam na nie 18 dni między czasie A to ze nie dojechał towar A to za darmo mi wyśle i ciągle coś tel mamy pomieszczone z mężem. A dzisiaj sprzedawca posze mi że jeśli usunę negatywny komentarz to dostane etui bo już jest więc mówię że mąż też ma zniszczony A in do mnie że chce za darmo gdzie  wiadomości że zapłacę ! Nowe tel3fonh bez zabezpiecz3n wyglądają już na nie nowe!!! Zamówienie złożyłam.08.06.2020 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

otwórz dyskusję 

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

🤣 masakra

oznacz moderatorów

reservoir84
#7 Wielbiciel#

A jak to się robi i gdzie ?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@reservoir84 A ja uważam, że powinnaś szanować ludzi których pytasz o pomoc. Czyli skorzystać z tego : https://sjp.pwn.pl/

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

reservoir84
#7 Wielbiciel#

Przepraszam za błędy ortograficzne i inne nie chciałam Pana urazić !!! Przepraszam 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@reservoir84 Spokojnie, nikt się tu nie poczuł urażony, tak myślę. Tylko że zdarza się tu i po kilka postów dziennie, gdzie ktoś pisze z kompletnym pominięciem jakiejkolwiek interpunkcji, a często też ortografii i gramatyki i po prostu ciężko się to czyta (z reguły trzeba powtórzyć tę czynność 2-3 razy, żeby zrozumieć o co OPowi chodziło i jak mu odpowiedzieć).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów