anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problemz płatnością

bajdel5
#7 Wielbiciel#

Wylicytowałam produkt  chciałam zapłacić szybkim przelewem ale jak allegro przekierowywało mnie do banku zablokowało mi internet teraz za każdym razem jak ponawiam płatność pisze że status twojej płatności rozpoczęta -Oczekujemy na odpowiedź od Twojego banku .

w zakładce moje  zakupy płatność anulowana

co mam teraz zrobić

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

Anuluj płatność i ponów płatność 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bajdel5
#7 Wielbiciel#

Ale w zakładce moje  zakupy jest płatność  anulowana

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Jak anulowana 

Kliknij przycisk [Ponów płatność] i wybierz ponownie opcję dostawy oraz metodę płatności.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bajdel5
#7 Wielbiciel#

Niestety jakiś błąd musi być mi z konta nie pobrało a w jak ponawiam próbę to piszę ze czeka na odpowiedz z banku. W zakładce moje zakupy pisze że płatność anulowana wtedy kiedy zablokowało mi internet. więc  chyba zapłacę normalnie nie szybkim przelewem.Pozdrawiam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ten normalny przelew będzie szybszy od tego szybkiego, pieniądze szybciej znajdą się na koncie sprzedawcy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

bajdel5
#7 Wielbiciel#

To akurat ja przeczytałam kilka razy ale nie naprawi to błędu .

Niestety jakiś błąd musi być mi z konta nie pobrało a w jak ponawiam próbę to piszę ze czeka na odpowiedz z banku. W zakładce moje zakupy pisze że płatność anulowana wtedy kiedy zablokowało mi internet. więc chyba zapłacę normalnie nie szybkim przelewem.Pozdrawiam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Rozumiem, ale to wydaje się niemożliwe. Jeśli płatność widnieje jako "anulowana" to musi być możliwość kliknięcia "ponów płatność" lub "zapłać ponownie" i wtedy to ponowienie płatności powinno zadziałać. Na odpowiedź z banku system czeka, gdy płatność jest "rozpoczęta" Jedno wyklucza drugie.

oznacz moderatorów