anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pytanie odnosnie oszustw na allegro lokalnie

Client:113946189
#2 Obserwator#

Ma pytanie co jesli zostane oszukany na allegro lokalnie czy moge to gdzies zglosic do allegro czy zostaje zgloszenie tego na policje pytam na wszelki wypadek

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Masz pomoc Allegro, masz reklamację masz dyskusję masz możliwość złożenia wniosku o rekompensatę po spełnieniu warunków( dyskusja i czasem zgłoszenie na Policję) więc z pewnością są to bezpieczniejsze zakupy niż gdzie indziej ale nie ma 100% pewności.

oznacz moderatorów

Client:113946189
#2 Obserwator#

okej dzieki za odpowiedz 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

👍

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Zapomniano dodać jeśli  kupisz poprzez wysłany ,podejrzany link lub zeskanujesz kod QR to już pieniędzy nie odzyskasz, ale możesz zgłosić na policję 

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Jeżeli zostaniesz oszukany na allegro lub allegro lokalnie, na jakieś tam wsparcie ze strony allegro możesz liczyć. 

Natomiast jeżeli zostaniesz oszukany na stronie tylko udającej allegro lub allegro lokalnie, to allegro nie zrobi nic. Radź sobie sam.

oznacz moderatorów

toMCioPP
#12 Orędownik#

Na wszelki wypadek to się się bierze papier toaletowy do lasu. Co przypadek to inna metoda działania. Zależy czy ci towaru sprzedawca nie wyśle, czy ktoś kupi i nie zapłaci wstrzymując ci w ten sposób dalszą sprzedaż, czy może sam klikniesz w jakiś link, kod, bądź broń Cię Boże wpłacisz środki poza Allegro, wtedy to już całkiem lipa. 

oznacz moderatorów