anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam zablokowany pasek filtrów wyszukiwania w aplikacji Allegro na komputerze.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Nie można nic zaznaczyć w kratce. Pojawia się pusta kratka po najechaniu kursorem myszy. Jeśli chcę wyszukać rzeczy używane to muszę wpisać je w pasek wyszukiwania Allegro bo nie mogę ich zaznaczyć. Nie wiem co jest tego przyczyną? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gerlach12 poproszę o informację czy wyczyszczenie przeglądarki pomogło? Czy taki problem pojawia się gdy korzystasz z innych przeglądarek? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
7YP6K
#12 Orędownik#

@Gerlach12 Używasz Windowsa XP na tym systemie nic nie było aktualizowane od lat. Pomoże tylko zmiana systemu. 

oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Pani Moniko gdv korzystam z aplikacji Allegro na telefonie komórkowym wszystko dziala a na komputerze mam zablokowany pasek filtrów. Po najechaniu kursorem myszy na okienko nie jestem w stanie nic zaznaczyć, mam cały czas puste pola. Wpisuję w szukaj w pasku na górze to co jest na filtrze i jakoś pokazuje.

oznacz moderatorów
Gerlach12
#9 Pomysłodawca#

Mój system to Windows XP i działa stabilnie. Może to jest przyczyną bo nie jest aktualizowany.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gerlach12 dopytałam o to dział techniczny i jeżeli nie pomogło wyczyszczenie przeglądarki (proponują jeszcze zmienić na inną i spróbować czy np. w Chrome będzie tak samo) to winą należy obarczyć system Windows XP, czyli konieczne byłoby zaktualizowanie oprogramowania na nowszą wersję.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów