anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Masowo rejestrowani nowi sprzedawcy z Chin z produktami za 1/5 ceny

dark.man
#1 Nowicjusz#

Cześć

Ostatnio zauważyłem że nowi scam sprzedający wyskakują jak grzyby po deszczu.

Nie mam nic do sprzedawania z Chin tylko, że wystawiają, a wręcz kopiują inne całe aukcje polskich sprzedających z polskimi opisami, nawet z produktami produkowanymi w Polsce i wystawiają jako swoje aukcje za 1/5 ceny z wysyłką z Chin.

Natknąłem się na taki produkt, kupiłem, zapłaciłem i sprzedający się nic nie odzywał, bo już dostał kasę. Nabija tak w bambuko wielu kupujących. W końcu rozpocząłem dyskusje i między czasie zgłosiłem takie aukcje do Allegro. Konto sprzedającemu zawiesili, a ja przez kolejne 2 tygodnie bujałem się z Dyskusjami w których sprzedawca nie reagował, a potem z Allegro Protect o odzyskanie kasy, którą oczywiście odzyskałem, ale spory niesmak pozostał.

Przeglądając później aukcje, kolejni nowi sprzedawcy wyskakiwali z identycznym systemem aukcji za 1/5 ceny. Zgłaszałem taką aukcje do Allegro i Allegro odpowiadało że wszystko jest w porządku, a po 1 dniu konto już było zawieszone przez Allegro ...

Taki proceder ładnie kwitnie, fake sprzedawcy nabijają sobie kasę, a Allegro potem ciągle kasę musi oddawać. Chyba nie tędy droga...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Robi się tu śmietnik jakiego jeszcze nigdzie nie było .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak zwrócili Ci z AP ale sprzedający kasę dostał, a że jest z Chin to nie odzyskają kasy.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@dark.man ostatnio zauważyłeś ale to już trwa od bardzo dawna.

oznacz moderatorów