anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mbank

Client:50250141
#7 Wielbiciel#

Witam. Dziś złożyłam wniosek o raty w banku mBank. Wnosek został rozpatrzony pozytywnie. Niestety w celu zakończenia przyznania kredytu w wiadomości SMS poproszono mnie o udanie się do wskazanej placówki w celu podpisania umowy... Myślałam, że, można to załatwić całkowicie przez internet a obecna sytuacja zdrowotna niestety uniemożliwia mi wyjście z domu... I teraz moje pytanie jest takie czy jeśli nie podpisze umowy (a mniemam ze wtedy żaden kredyt nie zostanie przyznany) to bank nie będzie wyciągał żadnych konsekwencji? I czy mogę złożyć wniosek w innym proponowanym banku?Nadmienię, że nie posiadam konta w mBank...

  • Dziękuję z góry za odpowiedź 🙂
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Bank postępuje nieprawidłowo - podpisanie umowy w placówce jest tylko jedną z opcji. Istnieje możliwość dokończenia formalności bez wychodzenia z domu. Poproś o pomoc Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

Jeśli jednak nie dokończysz procesu, do zakupu nie dojdzie i nie wiąże się to dla Ciebie z żadnymi konsekwencjami. Możesz ponowić próbę zakupu na raty w innym banku.

oznacz moderatorów