anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Metoda dostawy Paczkomat InPost a darmowy zwrot bez Smart!

Idź do rozwiązania
Artutor
#7 Wielbiciel#

Na Allegro można znaleźć wiele ofert, w których metodą dostawy jest "Paczkomat Inpost", a ewentualny zwrot jest darmowy w przypadku wyboru metody dostawy "Allegro Paczkomaty InPost". Tutaj przykładowa taka oferta: https://allegro.pl/oferta/dotykowe-rekawiczki-sportowe-wodoodporne-rowerowe-13028714386

Chciałbym zapytać, czy w przypadku tego rodzaju ofert ewentualny zwrot produktów zamówionych do Paczkomatu Inpost jest darmowy (nawet bez Smart!) czy odpłatny? Jeśli zwrot jest odpłatny, to dlaczego na  wszystkich tych ofertach wyświetla się napis "Zwrot za darmo", skoro uzyskanie darmowego zwrotu nie jest technicznie możliwe (z uwagi na brak metody dostawy "Allegro Paczkomaty Inpost")?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Artutor Przesyłkę Allegro InPost zwrócisz za darmo, jeśli sprzedający uzupełnił warunki zwrotów w swoich ofertach. Informację znajdziesz na stronie oferty w zakładce Zwroty.

W tym przypadku ale i pewnie w innych oferty są Smart ale oznaczone Paczkomat Inpost bo wartość towaru jest niższa niż wartość kwoty smart czyli obecnie 45 zł i pojedynczo nie łapie się na zakup z darmową dostawą.

oznacz moderatorów
Artutor
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem Twojej odpowiedzi. Problem tkwi właśnie w tym, że to nie jest przesyłka "Allegro Paczkomaty Inpost", tylko nazywa się "Paczkomaty Inpost". Dlatego nie potrafię stwierdzić, czy zwrot będzie darmowy. Ponadto - tak, jak głosi temat wątku - chodzi o dostawę i zwrot bez Smart! Czy potrafisz odpowiedzieć, czy zwrot będzie darmowy np. w przypadku zamówienia tych rękawiczek za 29,90 zł + 9,99 zł za przesyłkę do paczkomatu Inpost?

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Artutor 

Zwrot nie będzie darmowy bo nie zakupisz rękawiczek z opcją smart. Smart działa od 40 i od 45 zł.  Skoro przy dostawie paczkomatem widnieje znaczek Smart to oznacza że jest to dostawa z przedrostkiem Allegro. Po prostu tego przedrostka nie widać.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Artutor widzę że wszyscy uparli sie na smarka 😄

Tak jak kupisz tu rękawiczki za 29,90 zł + 9,99 zł to możesz odesłać za darmo dokonując zwrotu przez allegro ( dostaniesz kod ) a sprzedawca musi Ci oddać za towar i wysyłkę do Ciebie ale najtańszą z oferty ( 8,99 zł )  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów