anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Miejsce dostawy

Client:49763618
#7 Wielbiciel#
  • W zamówieniu podałem adres dostawy paczkomatu odległy od mojego miejsca zamieszkania 30 metrów, mimo tego przesyłka została przekazana do punktu odbioru w sklepie spożywczym odległym kilometr. Jak to się ma do wykonania usługi, jeżeli wybrałem paczkomatze względu na Covid i prawa do prywatnosci
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Vryko
#18 Luminarz#

Nijak. Sprzedawca nie ma nic do tego, on wysyła na podany punkt, reszta zależy od przewoźnika/dostawcy.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Client:49763618
#7 Wielbiciel#

Nie chodzi o sprzedawcę tylko o dostawcę, gdybym chciał żeby dostarczono  do punktu odbioru to zaznaczyłbym taka opcję,po drugie nie chce odbierać  w takim punkcie

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:49763618 zależy jak Ci zależy ;). Jak nie bardzo - niech Sprzedajacy reklamuje. Musisz się liczyć z tym ze przesyłka wróci do niego, i cała procedura moze zacząć się od nowa. Możesz też spróbować przekierować paczkę do paczkomatu.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Za działanie poczty, za opóźnienia, za zaginięcia, za dostarczanie pod inny adres, względem kupującego odpowiada sprzedawca, u niego składaj reklamację i żądaj wydania rzeczy w miejscu przez Ciebie wskazanym. Jeśli termin dostawy minie, możesz odstąpić od umowy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ojejku jejku jejku, @xyz96, za długo, sam twierdzisz, że czekanie jest niefajne 🙂

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Client:49763618  W jaki sposób Twoje prawo do prywatności zostało naruszone? Każdy może zobaczyć iż podchodzisz do paczkomatu, a szczególnie Twoja sąsiadka przez okno.

Inpost teraz właśnie na skutek covid-19 nie wyrabia z paczkami. Próbuje nakłonić do zmiany paczkomatu docelowego lub punktu odbioru.  Jeśli nie odebrałeś paczki w ciągu określonego w regulaminie usługi czasu to mieli prawo odesłać do sklepiku aby zwolnić skrytkę.

Możliwości tego co się stało jest bardzo wiele a Ty za mało szczegółów podałeś.

oznacz moderatorów