anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mija czas ma zwrot a nie otrzymałem przesyłki.

krisko1983
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, zakupiłem na jednej z aukcji telefon ktory mial mieć wysylke z UK, okazalo się że przestłka idzie z chin. Szacowany czas dostawy to okolo 16 dni. Zauważyłem też że mija mi już czas na zwrot przesyłki. Jak to możliwe że czas mija mimo iż status przesyłki jest nadal "w drodze"? Może sie okazać że czas na zwrot minie mi wcześniej niż otrzymam przesyłkę. Co z tym zrobić żeby nie stracić ewentualnego czasu na zwrot?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@krisko1983 a nie widziałeś podczas zakupu jaki jest czas realizacji ? Na rezygnację z zakupu masz 14 dni od otrzymania produktu , gorzej jak trzeba będzie odesłać do Chin .

oznacz moderatorów

krisko1983
#8 Zapaleniec#

Widziałem jaki jest czas realizacji, nie to jest w tej sytuacji istotne. Istotne jest to co napisalem, status przesylki jest "w drodze" a czas na zwrot juz odlicza tak jakbym już ją odebral. Poprosze o jakieś sensowne odpowiedzi a nie puste przebiegi z jakimis banałami.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na zwrot masz 14dni od chwili otrzymania przesyłki, więc spokojnie. Pomoc otrzymasz od Allegro, ale zakup z Chin jest ryzykowny.

oznacz moderatorów

krisko1983
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź, wiem ze jest ryzykowny, juz otworzyłem dyskusje ze sprzedającym że niewlaściwie opisal ofertę i jaki jest ewentualny adres zwrotu, jeśli napisze że chiny to bedę rozmawial z Allegro jak rozwiazac problem. Zostalem ewidentnie wprowadzony w błąd, w aukcji adres wysylki to bylo UK.

oznacz moderatorów