anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Milion pytań od Allegro dot. tego, co sądzisz o Allegro...

piimaa
#13 Ambasador#

Pojawi się kiedyś jakaś opcja: wyłącz głupie pytania?  

Wybaczcie, no ale... ile razy można odpowiadać na te same pytania?  A może tak, zróbmy jakiś dział z pytaniami od Allegro w każdym koncie z możliwością dodania tam już na stałe odpowiedzi, co?  Wtedy, nie trzeba byłoby przy każdym wyczyszczeniu cookies pytać, o to co ktoś ma na myśli.

1. Co sądzisz o Allegro? Polecił byś Allegro?
Odp. Nie, nie polecam ze względu na fakt iż ludzie starsi nie ogarniają cwaniactwa i szybko nabierają się na pod handel uszykowane frazeso/bajki. Wiele produktów posiada wspólne zdjęcie, wiele produktów posiada zdjęcia poglądowe, jest mało realphoto, zawsze kupujemy kota w worku.

2. Czy Allegro jest bezpieczne?
Odp. Niestety nie, jak każde inne tego typu miejsce. Fakt, zwrot pieniążków z Allegro w razie wypadku /przypadku dostaniemy ale bezpiecznie jest dopiero wtedy, gdy towar jest już u nas w domciu, sprawny, zgodny z opisem. Dopóki tak się nie stanie, zakupy zdalne zawsze nie są bezpieczne.

3. Czy na Allegro łatwo się wyszukuje?
Odp. Taaaak, na 50 pełnowartościowych produktów upchanych między 10000 śmieci ... bardzo łatwo się szuka. Od razu wyskakują PORYSOWANE nowe laptopy, sprawne telewizory z PLAMĄ NA EKRANIE, sprawne telefony z jedynie uszkodzonym dotykiem i tak dalej i dalej.

4. Czy na Allegro czegoś brakuje?
Odp. Tak, przede wszystkim CZARNEJ LISTY SPRZEDAWCÓW w której po umieszczeniu delikwenta już nigdy nie wyświetlą mi się jego oferty w wyszukiwarce.

5. Czy Allegro jest przyjazne kupującemu?
Odp. Oczywiście, że ... nie!  Jedna firemka może posiadać w Allegro dowolną ilość kont (nicków). Na jednym regonie mogą istnieć firmy: XX, XY, XYZ, XYY i tak dalej. Na jednym nicku delikwencik ma masę negatywów, więc montuje sobie drugi i zaczyna od początku!  Moim zdaniem jest to perfidne i jawne ukrywanie cwaniaczków.
Dlaczego w Allegro nie ma możliwości wyszukania ofert po numerze NIP lub REGON?  Wchodzę na uakcję z laptopem, czytam opinie, cacy, zaglądam w informacje o sprzedającym, spisuję REGON, wracam do wyszukiwarki, wklepuję i zaznaczam SZUKAJ OFERT TEJ FIRMY. Wtedy wyświetla mi się cała lista nicków zarejestrowanych na te firmę.

6. Czy na allegro fajnie się licytuje?
Odp. Jasne że ... nie, zwłaszcza że wiemy o tym, że sprzedający z lewych kont sam sobie aukcje podbija. A wiecie skąd to wiem? Bo zawsze dają o złotówkę lub dwie mniej, jak dał najwyżej licytujący czyli ja. Skąd wiedział ile "dobić" aby nie "przebić" i aby osiągnąć pełną kwotę, którą zalicytowałam? W panelu widzi przecież, kto ile dał...

7. Czy na Allegro jest dobra jakość?
Odp. Nie, pomimo tego, że w tysiącach opinii dot. produktów ludzie piszą: podróbka, szajs, tandeta i tak dalej... produkty i opisy wskazujące na produkt "ze złota" nadal wiszą. Jaka to jakość, gdy w aukcji namazano LUNETA ORYGINAŁ, zbliżenie 1000x, z odległości 1km można przeczytać tablice rejestracyjne... a po zakupie okazuj się że tytułu książki trzymanej przez sąsiada blok dalej nie odczytasz. O tym samym mówią też komentarze... więc dlaczego tak zakłamany i przereklamowany produkt nadal wisi?? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Klasyk mówił ż nie ma głupich pytań, jak klikam "spadać" i już.🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@piimaa aleś się rooozpisała , odpowim krotko ,, WIĘCEJ RADOŚCI Z ŻYCIA ,,

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Covid mnie męczy, serio, ta nowa odmiana, już tydzień marudzę, non stop +39.5C, gdzieś żale wylać muszę.

oznacz moderatorów