anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Minął termin zwrotu. Czy mogę towar reklamować by go oddać?

Client:38226446
#7 Wielbiciel#

Kupiłam produkt, który jednak parametrami nie pasuje do tego mojego starego. Czas zwrotu minął, jak mogłabym oddać produkt sprzedawcy? Mogę go oddać w drodze reklamacji? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:38226446 Jeżeli kupiony produkt ma inne parametry niż podane w ofercie to możesz reklamować.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:38226446 Co dokładnie masz na myśli pisząc "parametrami nie pasuje do tego mojego starego." ?

oznacz moderatorów

Client:38226446
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi konkretnie o rolki do kabiny prysznicowej. Chciałam kupić takie jak moje stare zużyte, rozmiar kolek zgadzał się, reszta zewnątrz też. Tylko środek, który wchodzi na szybę w żaden sposób nie chce wejść w te otwory. Tak jakby były za płytkie. 

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:38226446 a sprzedawca podał wymiary lub nazwę/rodzaj kabiny? Czym się sugerowałaś dokonując zakupu?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:38226446 Ok ale pytanie zasadnicze brzmi:
Czy opis rolek w ofercie w której kupiłeś zgadza się z tym co faktycznie otrzymałeś?
Jeśli odpowiedź brzmi TAK to nie masz podstaw do składania reklamacji.

Jeśli natomiast jakikolwiek parametr podany w ofercie nie zgadza się ze stanem faktycznym w otrzymanym towarze to możesz złożyć reklamację.



oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Minął czas zwrotu a chce reklamować, to oznacza że towar jest niezgodny z opisem czy uszkodzony czy...bo jak wszystko jest zgodne to lepiej zapytać sprzedającego, może się zgodzi na zwrot.

oznacz moderatorów