anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Miniatury Ofert

e-shop1
#9 Pomysłodawca#

Witam, dalej nie rozumiem dlaczego Allegro nie usuwa z automatu ofert ze zlymi miniaturami, czy ktore na przyklad nie sa na bialym tle i wygladaja po prostu bardziej atrakcyjnie, dlaczego trzeba je zglaszac jezeli sa ich setki, wydawalo mi sie jak wszyscy to wszyscy musza wypelniac regulamin. Nie musze dodawac ze sa to nawet oferty Super Sprzedawcow, nie pisze o jedej czy dwoch, ale 3,4 strony lub wiecej. Po prostu nie jest to fair.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@e-shop1 Możliwe, że ten sprzedawca jest w jakiś szczególny sposób gloryfikowany przez Allegro Sprawdźmy to! Czy zglaszałes/zglaszałaś niezgodność z regulaminem każdej aukcji? 

Może tu spróbuj wkleić linki do oferty, zauważyłem że jeśli się publicznie wytyka błędy tej instytucji, to potrafiłi nagle być bardziej skuteczną.

oznacz moderatorów

e-shop1
#9 Pomysłodawca#

Tak, musialem bo mnie po prostu trafilo, i dalej sa, zreszta uwazam ze jezeli jedna oferta byla zgloszona to ktos powinien reszta sprawdzic, to chyba nie jest skomplikowane, a moze jest 🙂

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Tu obowiązuje tylko regulamin Allegro, a nie jakieś tam logiki. Jedna oferta zgłoszona to tylko jedno działanie.

oznacz moderatorów

e-shop1
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@e-shop1 Podpowiem Ci jeden myk dlaczego tak jest : Lokalnie nie Allegro

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

e-shop1
#9 Pomysłodawca#

O nie widzialem, a na Alegro lokalnie jest inny regulamin odnosnie ofert?

oznacz moderatorów

e-shop1
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów