anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwość tworzenia czarnej listy także przez kupujących.

MAMY ROZWIĄZANIE!
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Obecnie dodanie jakiegoś użytkownika do czarnej listy skutkuje tym, że nie może on od nas nic kupić. Jednak gdy my kupujemy od kogoś umieszczonego na naszej czarnej liście nie dzieje się zupełnie nic. Uważam że należy to zmienić. Pożądane byłoby gdyby przynajmniej jakieś ostrzeżenie się wyświetlało. Chyba każdy kto sporo kupuje trafił na jakiegoś nierzetelnego lub choćby tylko nieuprzejmego sprzedawcę. Teraz sami musimy pamiętać o unikaniu takich sprzedawców, a miło byłoby dysponować jakimś rozwiązaniem systemowym. Byłby to też dodatkowy środek dyscyplinujący nierzetelnych sprzedawców.

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:80340374 Żeby było pewne to niestety nie kupuje się na Allegro i już nawet dzisiaj taki temat był Allegro to takie szybkie zakupy przed komp. i tyle Sądzę że ta lista byłaby bardzo  długa i dużo sprzedawców ma więcej kont                                                                                                                                                                                                                                                                                                 To jest rozwiązanie !!!

oznacz moderatorów
MichalMu
#3 Debiutant#

Żeby kupujący nadal chcieli, to muszą mieć pewność że sprzedający są godni zaufania i większość takich jest. Chodzi o to aby Allegro zechciało tylko pomóc w odsianiu plewów. Dlatego zgadzam się z kolegą - jeśli allegro tego nie zrozumie to z czasem ta garstka nierzetelnych sprzedawców zrobi naprawdę "złą robotę"...

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Ja proponuję coś innego, taki komunikat na środku ekranu, uwaga:

W SWOJEJ HISTORII ZAKUPÓW XX RAZY OCENIŁEŚ TEGO SPRZEDAWCĘ NEGATYWNIE
CZY NAPEWNO CHCESZ PRZEJŚĆ DO OFERTY TEGO SPRZEDAWCY? [POKAŻ AUKCJĘ]

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte 😂😂😂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

albo:

PODCZAS OSTATNICH ZAKUPÓW OCENIŁEŚ TEGO SPRZEDAWCĘ NEGATYWNIE
CZY NAPEWNO CHCESZ PRZEJŚĆ DO OFERTY TEGO SPRZEDAWCY? [POKAŻ AUKCJĘ]

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Przecież wiesz że Allegro na to nie pójdzie 😉

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, widzisz, czyli dupolizostwo u nich ma jakieś limity, a raczej naganiactwo-na-kupowanie-byle-gdzie-byle-kupować 🙂

oznacz moderatorów
styleoo_pl
#7 Wielbiciel#

Gdyby była możliwość oznaczania sprzedających jako "czarne owce" to mieli by ją wszyscy sprzedający bo konkurencja jest duża. I jeden drugiego dodawał by do takiej listy 

Wystarczy czytać komentarze:)

 

oznacz moderatorów
AP_BlueLion
#7 Wielbiciel#

Niestety, wszyscy sprzedający maja także możliwość wystawiania komentarzy. Dodają zatem pozytywne spreparowane komentarze we własnym koncie. Co więcej, sporo sprzedających posiada kilka różnych kont, z których sprzedawane są produkty. Zatem "Wystarczy czytać komentarze" niewiele wnosi do dyskusji.

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@styleoo_pl "Gdyby była możliwość oznaczania sprzedających jako "czarne owce" to mieli by ją wszyscy sprzedający bo konkurencja jest duża. I jeden drugiego dodawał by do takiej listy "

Czarna lista sprzedających nie ma być publiczna jak komentarze, tylko prywatna, tak samo jak prywatną jest czarna lista kupujących. 

oznacz moderatorów
bbbb1
#7 Wielbiciel#

Mnie również irytuje brak możliwości dodania sprzedawcy do mojej czarnej listy. Nie robię nazbyt często zakupów na Allegro, więc nie jestem w stanie zapamiętać sprzedawcy, na którym się sparzyłem. A chciałbym mieć taką możliwość. I naprawdę bardzo się dziwię, że portal robi w tym pod górkę kupującym.

oznacz moderatorów
Artek2000
#3 Debiutant#

Popieram 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@glenmoranghie  Jest coś takiego, a może nawet lepsze:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/filtr-ofert-dla-allegro/

Pozwala filtrować niechciane oferty, niechcianych sprzedawców. Wada: jest to dodatek do firefoxa, nie wiem czy w innych przeglądarkach zadziała.

oznacz moderatorów
DavidtLiode
#9 Pomysłodawca#

Awesome! Zaraz sprawdzam.

Niezłe jaja: 

"Dodatek ma na celu ułatwić korzystanie z serwisu Allegro.pl i umożliwić szybsze znalezienie interesujących Cię ofert."

Brzmi tak jakby powinno działać Allegro domyślnie. Żeby móc szybko i łatwo znaleźć interesujące mnie oferty, muszę zainstalować dodatek, który sprawi, że główna funkcjonalność portalu będzie dostępna 😄 lol

oznacz moderatorów
katrac1
#2 Obserwator#

Szkoda że temat umarł.

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@katrac1  Nie że "temat umarł" tylko allegro utrupiło temat, bo ma głęboko w đüpíë postulaty użytkowników.

oznacz moderatorów