anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mogę zalogować się tylko przez Allegro Lokalnie, co mam teraz zrobić?

eska206
#1 Nowicjusz#

Witam mam powazny problem moge sie tylko zalogowac przez allegro lokalnie,po wpisaniu hasla oraz loginu na allegro.pl informuje mnie ze cos poszlo nie tak sproboj pozniej,na innym laptopie moge sie zalogowac oraz w aplikacji allegro tez, haslo oraz login wpisuje dobrze nie wiem czemu sie tak dzieje okolo miesiac ten sam problem od kiedy zmienilem laptopa,dodam ze jak wejde na allegro lokalnie i sie przelacze z allegro lokalnie na allegro.pl to nie moge wchodzic wiadomosci oraz nie moge placic za zakupy bo pisze spronoj jeszcze raz 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

eska206
#1 Nowicjusz#

Witam mam powazny problem moge sie tylko zalogowac przez allegro lokalnie,po wpisaniu hasla oraz loginu na allegro.pl informuje mnie ze cos poszlo nie tak sproboj pozniej,na innym laptopie moge sie zalogowac oraz w aplikacji allegro tez, haslo oraz login wpisuje dobrze nie wiem czemu sie tak dzieje okolo miesiac ten sam problem od kiedy zmienilem laptopa,dodam ze jak wejde na allegro lokalnie i sie przelacze z allegro lokalnie na allegro.pl to nie moge wchodzic wiadomosci oraz nie moge placic za zakupy bo pisze spronoj jeszcze raz 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@eska206 Jaki windows stoi na tym lapku i czy jest w pełni zaktualizowany?

PS Dwa wątki o tym samym niepotrzebne.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@eska206 odśwież lub wyczyść przeglądarkę z plików cookie 

Lub po prosu przejdź na zwykłe allegro https://allegro.pl/

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów